banner851

banner614

DÜZCE İÇİN EL BİRLİĞİ…

Kendisi de Düzceli olan Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, yerel basınla bir araya geldiği ‘Çay-Simit Toplantısı’nda İstanbul’daki tüm imkanlarını Düzce için seferber etmeye her zaman hazır olduğunu vurguladı. Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ise Cebeci’nin Düzce’ye her alanda destek verdiğini belirterek, “İnşallah daha güzel şeyler yapacağız. “ dedi.

banner619
Yerel Haber 10.07.2018, 13:08 10.07.2018, 19:11
3174

Düzce’de görev yapan yerel basın mensupları ile ajans temsilcilerinin belli periyotlarla düzenlediği ‘Çay-Simit Toplantıları’nın bugünkü konukları Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin oldu.

Kendisi de Düzceli olan ve İstanbul Düzceliler Derneği Kurucu Başkanı olarak yıllarca İstanbul’da Düzceliler’i buluşturan etkinliklere imza atan Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Düzce basını ile sohbet ettiği buluşmada, şöyle değerlendirmelerde bulundu:

“Gelsinler, görsünler, fikir alışverişinde bulunalım”
“Biz doğma, büyüme Düzceli’yiz. Elimizde bir imkan, bir güç varsa onu Düzce’yle paylaşmak isteriz. Düzce’den hiç kopmadık, hiç ayrılmadık ama işimiz gereği Düzce’ye çok sık gelemiyoruz. Buradaki arkadaşlara aslında gelmiyor değiliz. Ben çalıştığım yerden arkadaşları Düzce’ye getirdim. Bir önceki Belediye Başkanımız Mehmet Keleş ekip halinde bizi ağırladı. Bizi Samandere Şelalesi’ne götürdü. Dokuzdeğirmen Köyü’nde rafting yapılan yere götürdü. 45 kişilik bir heyettik. Düzce, Bolu ve çevredeki bu güzel yapıları, güzel tabiatı görünce onlar da eşini, dostunu alıp buraya getirme heyecanı içine girdiler. Akçakoca’ya, Topuk Yaylası’na da gittik. Düzce’den arkadaşlarımızı da her zaman İstanbul’a davet ediyoruz. Gelsinler, görsünler, fikir alışverişinde bulunalım. Eğer bizim bir imkanımız varsa onu Düzce için her zaman seferber etmeye hazırız.”“İstanbul tecrübesi çok”
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ise Düzce’de ağırladıkları Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’den övgü dolu sözlerle bahsetti.

Cebeci’nin İstanbul’da sanayi ve eğitim başta olmak üzere her dalda Düzce’ye destek verdiğini vurgulayan Şahin, şöyle konuştu:

"İstanbul’daki Düzceliler olarak ayaklarımızdan bir tanesi. Hamza ağabeyin bir de İstanbul tecrübesi çok olduğu için bize yardım etmesini istiyoruz ve yardımlarını da esirgemiyor zaten. İnşallah daha güzel şeyler yapacağız."

Soru-cevap şeklinde devam eden sohbet, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.


Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (13)
Duzceli81 3 yıl önce
Baskan sen iyi niyetlisindirde.duzce akp li piranalar sana birşey yaptirmaz
Bırakın 3 yıl önce
Hep düzceye dişarıdan gelenler yardım edecegiz diye ya beledıye başkanı ya vekil oldu bunlardanda fayda gelmedi bırakın düzceyi yardım edecek gercek düzcelilere
Duzceli.. 3 yıl önce
Neden derseniz Keleş ve Erbay örneği Düzce de yaşayanlar için yeterince net...
Atama ile siyasete getirilinlerin Düzce ye verdikleri kocaman bir sıfır...
Düzce yi seviyorsanız Düzce linin demokratik tercihine saygı gösterin..
Duzceli.. 3 yıl önce
Evet tüm istanbuldaki Duzcelilerin Düzce yi sevdikleri kesin...
Ama senede 15 gün gelip, eş dost akrabalar tarafından ağırlanan kişilerin Düzce siyasetine bu kadar müdahil olmaları doğru mu..
Adil 3 yıl önce
Sen istanbulda kal biz bize yeteriz tecrubelerini istanbula aktar
Düzceli 3 yıl önce
Düzceli olarak farklı bir tepki Düzce bağlamında samimi olmayan açıklarmalar yaptığını düşünüyorum. Hamza bey için gerekçem Düzce şehir markasının yükselmesi için örğeğin kongre sempozyum vb neden platform olarak kongrelerini boluda yapıyo
Yazık 3 yıl önce
Mesela düzceliler dernekleri olarak ankarada dahil kac kez ankaraya gidip meclıste vekıl bakanları ziyaret edip düzce için caba sarf ettiniz dernekler ne iş yapar bilmiyorum
bırakın bu işleri 3 yıl önce
hizmet edecek olan çoktan ederdi,şimdi çıkmış herşeyimi seferber etmeye hazırım diyor.bakın buraya yazıyorum yüzde yüz siyasete girmek için gelecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın