banner851

banner614

DÜZCE İÇİN UYARI GELDİ

banner619

Son günlerde hava olaylarında meydana gelen olumsuz durumlara yönelik Orman ve Su İşleri Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi tarafından uyarı geldi. Merkez, Düzce’de de özellikle dolu yağışları olabileceği ve vatandaşların olumsuz hava koşullarına karşı dikkat etmesi gerektiğini söyledi.

banner846
Yerel Haber 23.06.2018, 15:21 24.06.2018, 09:50
13861
banner844

Tüm ülkede olumsuz hava koşulları etkisini gösterirken Orman ve Su İşleri Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi de bu konuda uyarılarda bulundu. Düzce’de de olumsuz hava koşullarının etkili olacağını açıklayan merkez, dolu yağışının da beklendiğini ve vatandaşların dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Yapılan açıklamada Düzce’de çok kuvvetli ve yer yer şiddetli yağış olacağı uyarısında bulunulurken oluşabilecek dolu yağışı nedeniyle araç sahiplerinin araçlarını kapalı yerlerde tutması gerektiğine dikkat çekildi.

Yapılan açıklamada sel, su baskını, şimşek çarpması gibi olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşlara uyarılarda da bulunuldu. Yağışların akşam saatlerinde etkili olması beklenirken ne kadar süreceği ise bilinmiyor.Haber: M.AYDIN

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu