banner851

banner614

DÜZCE İTFAİYESİ'NDEN ÖNEMLİ HİZMET

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yapı inşaatları öncesi tesis ve işletmelerin yangın güvenliğinin doğru sağlanması amacıyla ücretsiz olarak “Yangın Güvenliği Danışmanlığı” hizmetine başladı.

banner619
Yerel Haber 03.08.2018, 12:39 03.08.2018, 15:54
465

Çıkan yangınlarda insanların yardımına koşan Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri önemli hizmetler vermeye başladı. Müdürlük, “Yangın Güvenliği Danışmanlığı” hizmeti vererek bilinçlendirmeye devam ediyor.

Düzce Belediyesi, tesis ve işletmelerin yapımında yangın yönetmeliğine uygunluk durumunu sıkı bir denetim çerçevesinde değerlendirerek yeterlilik belgesini veriyor. İşletme ve tesis yapımında yangın güvenliğinin yetersiz olması halinde yangın yönetmeliğine ilişkin ruhsatın verilmemesi ile oluşan tamir ve tadilat mağduriyetinin ortadan kaldırılması amacıyla yeni bir uygulama başlatıldı.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, “İtfaiye Danışmanlık Hizmeti” konusunda hizmete başlama kararı aldı. Bu konuda hizmet almak isteyenler İtfaiye Müdürlüğü ile irtibata geçebilecek.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (1)
Aykut 3 yıl önce
İşini ciddiyetle yapan en düzgün birim İtfaiyemizdir,güvenli hayat alanları için mücadele ediyorlar.