banner851

banner955

DÜZCE OTOGARINA ÖRNEK OLSUN

Akçakoca Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne yeni ısıtma sistemleri yerleştirildi. Terminal artık daha sıcak!

Yerel Haber 26.12.2018, 18:20 26.12.2018, 19:32
2153

Açıldığı günden bu yana yaşanan ısınma sorunu nedeniyle soğuk kış günlerinde sıkıntı çeken Düzce Şehirlerarası Otobüs Terminali esnaf ve yolcularına karşın Akçakoca Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne yeni ısıtma sistemlerine kavuştu.
Terminale yerleştiren doğalgaz ve klimalar ile hem personele hem de yolculara sıcacık ortam sağlayan Akçakoca Belediyesi’ne, terminaldeki işletme sahipleri ve vatandaşlar teşekkür etti.
Terminalde işletmecilik yapan Emirhan Üçüncü, “Isınma sistemine çözüm bulundu. Şu anda mutluyuz. Gerek personel gerekse yolcularımız sevindi. Müşteriler ve herkes çok memnun. Teşekkür ediyoruz.” dedi.
Çay salonu işletmecisi olan Şerife ise, “Isı sistemlerinin devreye girmesiyle mutlu olduk. Sıcacık olduğu için insanlar rahat bir şekilde oturuyorlar ve bekliyorlar” ifadesinde bulundu.
Yetkililerden alınan bilgiye göre ise, terminaldeki ısıtma sisteminin 24 dereceye ayarlı olan otomatik bir sistem olduğu öğrenildi. Sistemin ayrıca, kış aylarında bina içini sıcak, yazın ise serin tutacak son sistem olduğu belirtildi.


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

banner844
Yorumlar (12)
Can . D 4 yıl önce
BOSUNA BEKLEMEYIN SAYIN DURSUN AY KALEFER PARASI ÖDEMEZ ÖDESEYDI ISCILERI MADUR EDMEZDI
Can . D 4 yıl önce
DÜZCEYE ÖRNEKMI OLSUN SAYIN DURSUN AY IS YAPMAZ ISCILERIN AYLIKLARINI ÖDEMEZ NE BEKLIYONUZ BIDE KALEFER PARASINIMI ÖDICEK COK BEKLERSINIZ DÜZCE OLMUS SURIYELI AFKANLI IRAKLI ONLARA PARA YETISDIREMIYOKI
HALK 4 yıl önce
DÜZCE OTOGARI TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI YAZIKLAR OLSUN BELEDİYE'YE HİZMET SIFIR,KALDIRIM TAŞLARINDAN SU FIŞKIRIYOR,KÖPEKLER İNSANLARA SALDIRIYOR,BELEDİYE NAPIYOR BU PARALARI
Murat 4 yıl önce
Düzce terminal binasına girmektense dışarıda durmak daha iyi.. Oturma alanları metal ve çok soğuk iç ısıtma da yok.. Syn yetkililer bir şehrin silüeti otogar dan anlaşılır..
Belediye 4 yıl önce
Belediye çalışan işçilerin maaşlarını ödesin inç terminal zaten vasat
Selim 4 yıl önce
Yetkililer duyarsa terminalin tam ortasına saat dikerler
Dzc81 4 yıl önce
Hayeller hayatlar düzce hiç şaşırmadım
Düzceli 4 yıl önce
WC için merkez bankasını koruyan turnikeler gibi turnike ile 1.5 TL almayı biliyorlar.ihaleyi alan firma niye yapmıyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık