banner851

banner614

“DÜZCE PIRIL PIRIL OLACAK”

banner619

Düzce Katık Atık Birliği (DİKAB) Olağan Meclis toplantısı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında gerçekleştirildi. Birlik Başkanlığı seçimlerinin de gerçekleştirildiği toplantıda Başkan Özlü, oy birliği ile yeniden DİKAB başkanı seçildi.

banner846
Yerel Haber 22.06.2021, 11:42 23.06.2021, 17:18
3706
banner844

Düzce Katı Atık Birliği, seçimli olağan meclis toplantısı Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde yapıldı. DİKAB Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında gerçekleştirilen ve başkan ve üye seçiminin de yapıldığı toplantıya ilçe ve belde belediye başkanları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve DİKAB  üyeleri katılım sağladı.


Seçimler öncesinde DİKAB sorumlusu Emrah Gülmez tarafından, 2 yıllık süreç içerisinde yapılan çalışmalara ve Katı Atık Ayrıştırma, İşleme ve Enerji Üretim Tesisinin işleyişine yönelik bilgi verildi.Önümüzdeki sürece yönelikte değerlendirmelerin yapıldığı toplantının son bölümünde seçimlere geçilirken, DİKAB’ın mevcut Başkanı Dr. Faruk Özlü, üyelerin oy birliği ile yeniden başkan seçildi.


“EL BİRLİĞİ İLE TERTEMİZ DÜZCE”
Başkan Özlü, seçimlerin ardından yaptığı konuşmada; “Yeniden görevi bizlere layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. Geçen süreci hep birlikte değerlendirdik. Bu çatı altında güzel ve ilimize faydalı bir çok çalışmayı gerçekleştirdik. Bundan sonraki süreci de yine hep birlikte yürüteceğiz ve Düzce’mizin her alanını güzelleştireceğiz. Katı Atık Ayrıştırma, İşleme ve Enerji Üretim Tesisimizi hayata geçirdik. Biliyorsunuz Türkiye’ye örnek bir işletme kurduk. Aynı şekilde Katı Atık Transfer İstasyonumuzu da tamamlayarak hizmete açtık.

Ayrıca 2,5 ay gibi kısa bir sürede kurduğumuz Tıbbi Atık ve Sterilizasyon Tesisi ile ilimizin önemli bir eksiğini de gidermiş olduk. Düzce merkezi ile ilçeleri ile ve köyleri ile pırıl pırıl bir şehir olacak. Bunun için el birliği ile çalışmalarımızı sürdürmeliyiz” dedi.
 

Yorumlar (6)
Emrah bayrak 1 ay önce
Çoluğumuzun çocuğumuzun hakkı haram zıkkım olsun
cash81 1 ay önce
götür paraları fayuk hepiniz yiğicisiniz
GÖKHAN 1 ay önce
BAŞKAN PARDON BAKAN 1 MAAŞ DAHA İNDİRDİ DESENİZE
mami 1 ay önce
çok yanlış bir seçim
düzce li 1 ay önce
millet işsiz gezsin sizler 3 maaş 4 maaş alın hayat size güze karpuz var yersen
Düzceli 1 ay önce
MaşAllah (Öncü kardeş Allah'ın ismi maşAllah gibi kelimelerde geçince büyük yazılmaz gözünüze TDK kitabı mı sokalım? ) katılım çok olmuş