banner851

banner614

DÜZCE, SHOW TV’DE TANITILACAK

banner619

Türk Halk Müziğinin sevilen ismi ve Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Sevcan’la Lezzet Yolunda’ programının sunucusu Sevcan Orhan, yeni bölüm çekimleri için Düzce’ye geldi. Düzce Belediyesinin de destek verdiği çekimlerde kentin birçok değeri tanıtıldı.

banner846
Yerel Haber 01.06.2021, 17:20
7195
DÜZCE, SHOW TV’DE TANITILACAK
banner844

Türkiye'nin 7 bölgesinin geleneksel lezzetlerini, kültürel ve doğal güzelliklerini, insan hikâyelerini ‘Sevcan’la Lezzet Yolunda’ programı ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşturan Sevcan Orhan, programın yeni bölüm çekimleri için Düzce’ye geldi.

Düzce Belediyesinin destekleriyle program kapsamında gün boyu süren çekimlerde, Düzce’nin yerel lezzetleri, doğal güzellikleri, el emeği göz nuru ortaya çıkartılan ürünlerin yanı sıra ile tarihi Konuralp Antik kenti ele alındı.

Sevcan Orhan’ın sunumu ile hafta içi her gün Show TV’de yayınlanan programın Düzce bölümü 7 Haziran Pazartesi günü 13.00-15.00 arasında ekranlarda olacak.

Yorumlar (2)
nuriş.. 3 hafta önce
Nurhan ablanın eli lezzetlidir.Kız Nurhan abla bi pilav yapda yemeğe gelelim..
Zorunda mıyım 3 hafta önce
Düzcemizi tanıtan buna destek olan kim varsa helal olsun ilimiz cennet maşallah .Faruk Özlü Başkan ile çehresinde değişiklikler de olmaya başladı daha da güzel bir Düzce için el ele .
26°
parçalı az bulutlu