banner851

banner614

DÜZCE, SHOW TV’DE TANITILACAK

Türk Halk Müziğinin sevilen ismi ve Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Sevcan’la Lezzet Yolunda’ programının sunucusu Sevcan Orhan, yeni bölüm çekimleri için Düzce’ye geldi. Düzce Belediyesinin de destek verdiği çekimlerde kentin birçok değeri tanıtıldı.

banner619
Yerel Haber 01.06.2021, 17:20
7245
DÜZCE, SHOW TV’DE TANITILACAK

Türkiye'nin 7 bölgesinin geleneksel lezzetlerini, kültürel ve doğal güzelliklerini, insan hikâyelerini ‘Sevcan’la Lezzet Yolunda’ programı ile Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşturan Sevcan Orhan, programın yeni bölüm çekimleri için Düzce’ye geldi.

Düzce Belediyesinin destekleriyle program kapsamında gün boyu süren çekimlerde, Düzce’nin yerel lezzetleri, doğal güzellikleri, el emeği göz nuru ortaya çıkartılan ürünlerin yanı sıra ile tarihi Konuralp Antik kenti ele alındı.

Sevcan Orhan’ın sunumu ile hafta içi her gün Show TV’de yayınlanan programın Düzce bölümü 7 Haziran Pazartesi günü 13.00-15.00 arasında ekranlarda olacak.

banner844
Yorumlar (2)
nuriş.. 4 ay önce
Nurhan ablanın eli lezzetlidir.Kız Nurhan abla bi pilav yapda yemeğe gelelim..
Zorunda mıyım 4 ay önce
Düzcemizi tanıtan buna destek olan kim varsa helal olsun ilimiz cennet maşallah .Faruk Özlü Başkan ile çehresinde değişiklikler de olmaya başladı daha da güzel bir Düzce için el ele .