banner851

banner614

DÜZCE ÜNLÜ YAZARLARI AĞIRLAYACAK

Düzce önemli bir kültür etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Tarihten sağlığa, ilahiyattan medya dünyasına, spordan güvenlik politikalarına alanında uzman Türkiye’nin yakından tanıdığı birçok isim 5-12 Mayıs tarihleri arasında Düzcelilerle buluşacak.

banner619
Yerel Haber 30.04.2018, 11:09 30.04.2018, 17:24
2165

Düzce Valiliği tarafından düzenlenen “Okur Yazar Buluşmaları” etkinliği bir hafta sürecek. Etkinlikte tüm Türkiye’nin merakla takip ettiği isimler yer alacak. Sağlıklı beslenme ve yaşam alanında söyledikleriyle her zaman gündem olan Prof.Dr. Canan Karatay; tarihimizi en güzel bir biçimde yeni nesillere aktaran ünlü tarihçi, Milli Savunma Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Afyoncu;  psikoloji, aile, çocuk gibi birçok alanda önemli eserler veren Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan bu isimlerin başında geliyor.

Medya ve Haber dünyasının önemli isimlerinden Habertürk Televizyonu Genel Müdürü Veysi Ateş ve son dönemlerde askeri operasyonlar ve güvenlik alanında aranan isimlerin başında gelen Mete Yarar aynı programda Düzcelilerle buluşacak. Ünlü İslam Tarihçisi Prof Dr. İhsan Süreyya Sırma Hoca, genç kesimin yakından takip ettiği şair ve yazar Selahattin Yusuf, ünlü kadın Rallici Burcu Çetinkaya, divan edebiyatını genç nesiller sevdiren yazar ve televizyon programcısı Hayati İnanç da “Okur-Yazar Buluşmaları” etkinliğine katılacak diğer önemli isimler olarak göze çarpıyor.

Başta üniversite öğrencileri olmak üzere Düzce halkının büyük ilgi göstermesi beklenen etkinlikler Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Salonu ve Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tamamı ücretsiz olan programların Düzce’nin kültür ve sanat yaşamına önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (9)
evet nihat genç 3 yıl önce
nihat genç gibi, olaylara her açıdan bakabilen yazarlar isteriz, ece temelkuran gibi korkusuzca yazanları..
EKMEK 3 yıl önce
Ekmek yemeyin.
-Canan Karatay
Kemal kaya 3 yıl önce
Canan hoca hariç diğerleri aynı siyasi yapı bunlardan ne beklenirki seçim çalışması
Selim 3 yıl önce
Yazara ne gerek var artık internet ve goggle var tüm bilgi edebiyat alışveriş herşey en son hızda ve en geniş yelpaze de insanlara sunuluyor. Bence boşa vakit harcamayın konferanslara oraya buraya giderek. En değerli şey zamandır insan için
Ali PARLAK 3 yıl önce
Murat Bardakçı ve Hulki Cevizoğlu da gelse ya
Bilgin 3 yıl önce
Metin hara yok mu şimdi en ünlü yazar o.
Yuri 3 yıl önce
Adriana gelse, gidersin ama :))
Communist 3 yıl önce
Nihat Genc'i davet edin gelsin, burokratlarin, akademisyenlerin ufku acilir biraz.
Nihhatt 3 yıl önce
Komik desem komik de değilsin ama eskide kalmışsaın. Kendine versiyon attır komünist
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın