banner851

banner614

DÜZCE VALİLİĞİ AÇIKLADI!

OHAL kararının sona ermesi ile Düzce Valiliği bünyesinde kurulan OHAL Bürosu kapatıldı. Bugün itibariyle, OHAL kapsamındaki iş ve işlemlerin Düzce Valiliği Yazı İşleri bünyesinde devam edeceği bildirildi.

banner619
Yerel Haber 25.07.2018, 12:51 25.07.2018, 16:52
4055

Türkiye genelinde 15 Temmuz 2016 tarihinden sonra Düzce Valiliği bünyesinde kurulan OHAL Bürosu kapatıldı.

OHAL Bürolarının kapatılmasına yönelik Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“21 Temmuz 2016 Tarihli ve 29777 Sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 2016/9064 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile olağanüstü hal ilan edilmesine karar verilmiş olup, ‘Olağanüstü Hal Kurulu Ve Bürolarının Kuruluş Ve Görevleri İle Yükümlülüklerinin Karşılığının Tespit Ve Ödenmesi Hakkında Yönetmelik’ kapsamında Düzce Valiliği bünyesinde kurulan OHAL Bürosu kaldırılmıştır.

Olağanüstü Hal kararının sona ermesi ile Düzce Valiliği bünyesinde kurulan OHAL Bürosu 25 Temmuz 2018 itibari ile kapanmıştır. OHAL kapsamında yapılacak iş ve işlemler bu tarih itibari ile Düzce Valiliği İl Yazı İşleri bünyesinde devam edecektir.”


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (7)
magdur 3 yıl önce
2 YIL OLDU ENSAR GIDA DA FINDIK SATIP PARASINI ALMAYAN ÜRETİCİLER VAR DİLEKCE İÇİN CAGIRIYORLAR PARINIZI ALIN DİYEN YOK RESMİ BİR ACIKLAMA YAPIN ÜRETİCİLERE KAC KİŞİ MAGDUR ARTI BORCU OLAN KİŞİLER BORCLARINI ÖDEMELİ DİR
SÜLEYMAN METE 3 yıl önce
OHAL kalktı ama OHAL yeni düzenlemelerle Yeni Yönetim Şekli oluyor...
Sadece göstermelik kalktı...
SANA ZARARI NE YE 3 yıl önce
OHALİN KALKMASINI İSTEYEN TERÖRİST VEYA HDP Lİ MİDİR?
BU NASIL BİR SAÇMA VE İLKEL DÜŞÜNCEDİR.
EVET BU ÜLKENİN OHAL İLE YÖNETİLMESİ BENİ RAHATSIZ EDİYOR...
SANA NE...
sana zararı ne 3 yıl önce
ohalden sana ne.terörist kalksın diyor.hdp kalksın diyor.batı kalksın diyor.sana ne oluyor.söyle bakalım ohalin sana ne gibi etkisi oldu.hissettnmi hiç.boş laf.
dzcll 3 yıl önce
aynısı ensar gıda ıçınde geçerlı. fındık verıp parasını alamıyan bır suru vatandaş var.bu devlet veya valılık bır açıklama yapması gerek.2 yıl geçtı.darbe olalı.bır sonuç yok.saygılar buyuklerımıze..
Ensar Gıda magduru 3 yıl önce
Düzce Ensar gıda ile ilgili fındık alacakları olan magdur üreticiler icin resmi bir acıklama bekliyoruz
magdur 3 yıl önce
celiloglu çalışanları ve alacakları hakkında sayın vali bir açıklama yaparmısiniz yada bununla ilgili bir uygulama varmı