banner851

banner955

DÜZCE YAĞMURA TESLİM!

Düzce yine yağmura teslim oldu. Aniden bastıran sağanak yağmur yaşamı felç etti. Şiddetli yağışla birlikte alt yapı sorunları da bir kez daha gün yüzüne çıktı. Yol ve kaldırımlar sularla kaplandı. Bir çok ev ve işyerini su bastı. Ulaşımda aksamalar oldu.

Yerel Haber 09.06.2017, 15:40 09.06.2017, 15:43
5362
DÜZCE YAĞMURA TESLİM!

İki ilçesini selin vurduğu Bolu'dan sonra Düzce'de de etkili yağış, yaşamı olumsuz yönde etkiledi. 

Sabah saatlerinde sağanak halinde yağan yağmur, cadde ve sokakları göle çevirdi. Yol ve kaldırımların sularla kaplandığı kuvvetli yağıştan işyerleri de nasibini aldı. Kaldırımlarda biriken suların işyerlerine dolması nedeniyle esnaflar uzun süre sularla mücadele etti. 

Yine bazı evlerin giriş katı ve bahçeleri de biriken sular yüzünden geçit vermedi. Vatandaşlar kendi imkanlarıyla zemini kaplayan suların tahliyesini yapmaya çalıştı. 

Yaklaşık 1 saat süren sağanak Düzce'yi adeta teslim aldı. Alt yapı sorunlarını yine gözler önüne seren şiddetli yağış, ulaşımda da aksamalara yol açtı. Yollar sular altında kalınca sürücüler bu durumdan olumsuz etkilendi.

Şehir merkezi ve bağlı olduğu mahallelerde yolların çukurlarla dolu olması sebebiyle sürücüler zor anlar yaşadı. Yağmura dışarıda yakalanan vatandaşlarsa hem kuvvetli yağış hem de rüzgardan korunmak için dükkanlara ve kapalı mekanlara sığındı.   

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre kuvvetli yağışın bu gece saat 22:00’a kadar sürmesi bekleniyor. 

Haber: Ö. Yılmaz

Yorumlar (20)
Sakarya boludan ilham al. 5 yıl önce
Adamlar hizmetleriyle, sen sansasyonel haberler, geziler, gereksiz ve lüzumsuz harcamalar, boş işler, akrabaya koltuklarla gündemdesin.Aramızda maalesef en az 30 yıl var.Otuz yıl geriden geliyoruz.Bu başkanla asla düzce bir milim gelişmez..
Düzceli81 5 yıl önce
Biz keleşe oy vermedik ki reise verdik
selahattin 5 yıl önce
3. Katta bulunan evin balkonlarında bulunan su giderinden evin içini su bastı.Mantık dışı bu olayın sebebini araştırdığımda Bulvar caddesine yeni döşenen asfalt binanın çatı suyunun aktığı boruyu kapatmış.
Görenler duyanlar 5 yıl önce
Dikkat dikkat düzce belediyesi yağmurda kaybolmuştur. Görenlerin yada duyanların akp merkezine bildirmeleri rica olunur.
Can . D 5 yıl önce
SAYIN BELEDIYE BASKANIMIZ VE VALI MILLET VEKILERI BU MANZARAYI GÖRÜYOLAR NEDENSE ALT YAPI POROPLEMINI CÖZMÜYOLAR NEDEN HE BEN SENELERDEN BERI BU KONUYU YAZIYORUM DINLEYEN YOKKI YOLLAR CUKUR VE TOZ TOZ DÜZCENIN HALI BU DEGISENBIRSEY YOK
düzce 5 yıl önce
Birde istanbul caddesini trafiğe kapatacak.Allah akıl fikir versin.
Doktor81 5 yıl önce
MEHMET KELEŞIN MODERN ŞEHRİ GARIBAN DUZCE ACINACAK HALDE YAZIK COK YAZIK AMA HAK EDIYOR DUZCE HALKI GETIRDI 2. YE O KELESI MUSTAHAKTIR
Poyraz 5 yıl önce
Rabbim akıl versin bakti suyu ısınıyo ne yapsam dedi düzcede bugünkü manzaraya şahit oldum altyapı yok yol kapatıyo cok merak ediyorum bu işin sonunu...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız