banner851

banner955

DÜZCE’DE DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti Düzce İl Başkanlığını ziyaret etti. Ataş ziyaret sırasında yaptığı açıklamada 2019 seçimlerinde Düzce’den yine yüksek miktarda oy beklediklerini açıkladı

Yerel Haber 23.03.2018, 18:25 23.03.2018, 19:35
1880
banner1032

AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan’ın kızının nişanına katılmak için Düzce’ye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş ve yardımcısı Harun Karaca  AK Parti İl Başkanlığını da ziyaret etti.
“Düzce’den yine derece bekliyoruz”
Ataş ziyaret sırasında yaptığı açıklamada:
“Bu zamana kadar Düzce bizi hiçbir seçimde yanıltmadı. En son yapılan seçimde de yüzde 71 oranında oy çıktı. Bu seçimlerde de Düzce’den derece yapacak oy bekliyoruz. Bunun içinde parti olarak yerel yönetimimiz elinden geleni yapıyor. Bu seçimlerde de Düzceliler’den yüksek miktarda oy alacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.
“Yine değerlendirme yapacağız”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı yerel seçimlerden önce mevcut belediye başkanlarının değerlendirilmesi konusuna da değinen Ataş;

“Bu zamana kadar her seçimde kamuoyu yoklaması yapıp mevcut belediye başkanlarını, milletvekillerini, parti il başkanlarını değerlendiriyorduk. Bundan sonrada aynı şeyi yapacağız. 2019 yerel seçimlerde de mevcut belediye başkanlarımızı her anlamda değerlendirerek görevinde başarılı olan başkanların görevlerine devam etmeleri sağlanacak. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın”  ifadelerini kullandı.Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (41)
Aa 5 yıl önce
Aşırı bencil ve israf eden yönetim. İşçiyi ve köylüyü ezen yönetim. Tepeden bakan yönetim. Size oy çıkar mı?
reisci 5 yıl önce
reis kusura bakmasın ama düzce belediye seçimlerinde ben ve ailemden ak partiye oy moy yok artık. ne kadar maganda varsa otobüs şoförü yapmışlar yollar mayın tarlası gibi. yandaşlara yapılanları hiç yazmıyorum bile ama herkes görüyor. bekleyin siz %70i.
realite 5 yıl önce
Şimdi bu atıp tutanlar var ya,seçimde gidip yine kuzu kuzu oy vereceksiniz!!..Çünkü şunu anlayamıyorsunuz,holigan taraftar gibi oy verirseniz hizmet gelmez.Bir muhalefet olmalı.Türk insanı arkasında tehdit olmadan bir şey yapmaz!..
Bilim 5 yıl önce
Gecen secime kadar verdim ama 2019 da hayir
Vatandas 5 yıl önce
Tinnnnnnn
Mantık 5 yıl önce
Biz artık sandığa gitmiyoruz ve bu kadar israf,lüks düşkünü dini ve milli değerleri kullanıp halkı uyutan akraba eş dost yandaş yalakadan başka birine hiçbir hak tanımayan liyakat ve eğitimi önemsemeyen partiden uzaklaştık artık.
ertan 5 yıl önce
sayın mustafa atac bey bu sefer yanılıyorsun bu yonetımle hıc bır sey olmaz reıse tam destek ama yerelde kaybedeksınız duzcede
cengiz 5 yıl önce
sırf senin hatalarından ötürü ak parti düzcede kaybetsin isterim mustafa ataş!bunun içinde çabalayacağım inşaAllah.Ama diğer partilerde adam gibi birini aday göstermeliler,yoksa yemez!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık