banner851

banner614

DÜZCE’DEN DE İSİMLER VAR

Cumhurbaşkanı Atama Kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Atamalara göre Düzce Vali Yardımcıları ve Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener’in yerleri de değiştirildi.

banner619
Yerel Haber 01.09.2018, 11:06 01.09.2018, 15:46
3063

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.
Atamalar sonucunda Düzce’de de değişiklikler oldu. Düzce Vali Yardımcısı için iki yeni isim gelirken Düzce Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı ve Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener de başka yerlere tayin edildi.
 
Resmi Gazete’de yer alan atama kararlarına göre Düzce’deki değişiklikler şu şekilde oluştu:
Düzce Vali Yardımcılığına Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Muhiddin Varol
Düzce Vali Yardımcılığına Kırklareli Demirköy Kaymakamı Ahmet Mailoğlu
Kilis Polateli Kaymakamlığına Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener
Bartın Vali Yardımcılığına Düzce Vali Yardımcı Hasan Ruhi Yaylacı
 
Çilimli Kaymakamı Mahmut Şener’in Polateli Kaymakamlığına atanmasına rağmen yerine kaymakam atanmaması da dikkat çeken konular arasında yer aldı.

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (4)
sinan özdemir 3 yıl önce
çok değerli eski vali yardımcısı ilhan turgut boluya vali yardımcısı olarak atandı.keşke düzcede bir ilçeye kaymakam olarak gelseydi.mükemmel insan.
Çilekeş 3 yıl önce
Mahmut şener gördüğüm en pasif kaymakamdı hiçbir icraat yapmadan gitti.ve hakettiği yere yani 1011 nüfuslu bir ilçeye.kendi iyi insan olabilir ama çoğu insanla mahkemelik idi.
Analist 3 yıl önce
Dilerim diğer kurumlarda da bir değişikliğe gidilir aksi takdirde bu mental yorgunluk ile Düzce gemisi karaya oturmaya devam eder.
Garip 3 yıl önce
Türkiyenin EN KÜÇÜK ilçesine giden Mahmut ŞENER E başarılar dilerim. Artık orada mağdur eder insanları.