banner851

banner955

DÜZCE’DEN DOMİNİK’E YOLCU VAR

Düzce’de mobilyacılık yapan İlkin Korkmaz, 34 kişilik ekibi ile Survivor kadrosuna dahil olacak. Düzce’den yola çıkarak Dominik’e gidecek ve ekibi ile birlikte bu sezon orada oyun platformlarını kuracak olan İlkin Korkmaz, Düzcespor forması giyeceklerini ve müsaade edilen platformlarda tezahürat yapacaklarını söyledi.

Yerel Haber 29.12.2018, 16:43 30.12.2018, 18:09
17135

Düzceli mobilyacıdan büyük başarı… Uzun yıllardır mobilyacılık sektöründe faaliyet gösteren İlkin Korkmaz, TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programı için Dominik Cumhuriyeti’ne gidiyor. Dominik kafilesine dahil olacak olan Korkmaz ve 34 kişilik ekibi, yarışmacıların kıyasıya mücadele edeceği parkurları kuracak.

İlk etapta 6 aylık anlaşma yaptıklarını ve başarılı oldukları taktirde 5 yıl süre ile fenomen yarışmanın parkurlarını yapacaklarını söyleyen İlkin Korkmaz, yola çıkmadan önce ziyaret ettiği Öncü Medya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Yavuz’u ziyareti sırasında, mikrofonlarımıza özel açıklamalar yaptı.

“34 kişide karar kıldık”

Düzce’de 30 senedir mobilya imalatı yaptığını söyleyen İlkin Korkmaz, “Seneler önce Acun Ilıcalı’nın oturma gruplarını yapmıştık. Oradan bir diyaloğumuz var. Bu platformlarla ilgili aradılar. Karşılıklı görüştük. Düzce’ye geldiler. Biz oraya gittik ve anlaştık. Önce 7 kişilik bir ekip istediler, daha sonra 15 kişiye çıktı, en son 34 kişide karar kıldık” diye konuştu.“Survivor platformlarını biz yapacağız”

Survivor kadrosuna katılacakları zamana ilişkin açıklama yapan Korkmaz, “Nasip olursa yılbaşı sabahı 02.00’da Düzce’den ayrılacağız. Saat 08.00’da İspanya’ya geçeceğiz daha sonra oradan Dominik Cumhuriyeti’ne geçeceğiz. Dominik’te Survivor platformlarını biz yapacağız. Hem Türkiye için, Arjantin için ve Yunanistan için bütün platformlar bizim ekibimizden geçecek” ifadelerini kullandı.


“Başarılı olmama şansımız yok”

6 aylık bir imza attıklarını belirten İlkin Korkmaz,“Başarılı olursak ki olmama şansımız yok, 5 yıllık bir sözleşme düşünüyorlar. İnşallah Survivor olduğu sürece ve ondan sonra Türk patentli bir yarışma daha olacak onun da komple platformlarını biz yapacağız” dedi.“Düzcespor formalarıyla tezahürat yapacağız”


Dominik’te gerçekleştirmeyi düşündükleri faaliyetten de bahseden Korkmaz, “Dominik’e 30 adet Düzcespor forması götüreceğiz. Herkes Düzcespor formasını giyecek. Acun prodüksiyonun izin verdiği platformlarla Düzcespor formalarıyla tezahürat yapacağız.  Bizim için önemli olan Ekvator Kuşağında bir ülkede 30 tane Düzceli, Düzcespor formalarıyla tezahürat edecekler. Bu bizim için daha önemli. Ben bagaj hakkımı flamalar ile kullanıyorum. Sadece formalarla gidiyoruz şuan. Arkadaşlarımın çoğu Kırmızı Şimşekler üyesi. Dominik’in başkentinde Düzcespor’un formalarıyla dolaşmak bile gurur verici” şeklinde konuştu.

Yarışma kadrosuna katılmak üzere yola çıkacak ekibin yolculuğu 2 Ocak’ta başlayacak.

Haber: İ. İ. AYDOĞDU


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 


 

Yorumlar (14)
Duzceli 4 yıl önce
İlkin oylar sana saygılar sevgiler
Srkn 4 yıl önce
Milletin zihnini uyuşturmakla görevli Acun programlarından en azından çocuklarımızı uzak tutalım.
rahatsız81 4 yıl önce
nası yani şimdi bu sene survıver da düzceli ünlüler ile düzceli gönüllülermi yarışacakmış?
Düzceli 4 yıl önce
Düzceli olmayan, Düzce adını kullanması ilginç.
emre 4 yıl önce
görüyomusunuz adam bu işte Düzcenin reklamını yapacak parada almayacak. üste para versen bu kadar reklam yapamazsın
ONUR doğalgaz Kamil onur 4 yıl önce
Rabbim muaffak etsin Düzce için herşey
dzcll 4 yıl önce
kuru kuruya reklam olmaz. duzcesporu seven maddı yöndende faydası olacak.
Orhan hoca 4 yıl önce
Tebrik ediyorum.Sizlere çok teşekkür ediyorum.Düzceyi ve Düzcesporu temsil ettiğiniz için...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24
açık