banner851

banner614

DÜZCE’DEN GİTTİ

banner619

Düzceli olduğu iddia edilen bir hasta yakını, Bolu’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni birbirine kattı. “Düzce’den gelip gitmesi zor oluyor” diyerek bir süredir Plastik Cerrahi servisinde yatan hastasının taburcu edilmesini isteyen hasta yakını, karşı çıkılması üzerine hem doktoru hemde hemşireyi darp etti.

banner846
Yerel Haber 04.07.2014, 13:32
278
DÜZCE’DEN GİTTİ
banner844

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Plastik Cerrahi Servisi’nde tedavi gören bir hastanın yakını Savaş Y., hastanın taburcu edilmesine izin vermeyen doktor ve hemşireye saldırarak darp etti. Düzce’den gelip gitmesi zor oluyor diyerek bir süredir Plastik Cerrahi servisinde yatan hastasının taburcu edilmesini isteyen hasta yakını Savaş Y., Araştırma Görevlisi Dr. İstemihan Öztürk ile tartışmaya başladı. Hastanın henüz taburcu edilecek duruma gelmediğini söyleyerek, bu durumda hastayı taburcu edemeyeceklerini söyleyen Dr. Öztürk’e isteğini yerine getirmediği için sinirlenen Savaş Y. Bir anda doktora saldırarak vurmaya başladı.


Dr. İstemihan Öztürk hasta yakını saldırgan Savaş Y.’in kafa ve yumruk darbelerine maruz kalırken servis hemşiresi çığlık atarak yardım isterken, bir taraftan da doktoru saldırganın elinden almaya çalıştı.
Kafa darbesiyle burnu kırılan ve kafasına atılan yumruklarla şoka giren Dr. İstemihan Öztürk olayın akabinde acil olarak ameliyata alındı. Hemşire Mehpare Kaya’nın ise kolunun alçıya alındığı öğrenildi.

Yoğun bakımdan çıkan Öztürk’ün kendisini darp eden hasta yakını Savaş Y.’den şikayetçi olduğu öğrenildi.

 

 

Haber;S.Kaşkır

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
25°
kapalı