banner851

banner955

Düzceli sihirbaz gösterilerine başladı.

Düzce’nin tek sihirbazı ve yaş itibariyle en küçük sihirbazlar arasında gösterilen Serkan Yazıcı Ramazan Sakağında Düzcelilere gösterilerini sergiliyor.

Yerel Haber 14.09.2008, 15:01
313
Düzceli sihirbaz gösterilerine başladı.
banner1032

Çocukken merak sardığı Sihirbazlık konusunda kendi uğraşlarıyla bir şeyler yapan Serkan Yazıcı, aldığı eğitimler ve yaptığı küçük gösteriler sonucunda artık sahnelerde de boy göstermeye başladı.

 

Düzce Belediyesi’nin kurmuş olduğu Ramazan Sokağında akşam saatlerinde boy gösteren Yazıcı, sergilediği sihirbazlık gösterileriyle daha önce böyle bir gösteri izlemeyen Düzcelilere renkli dakikalar yaşatıyor. Yazıcı, yaptığı bazı gösterilerle büyüklerine taş çıkartırken Yazıcı’nın yaptığı gösterileri izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

 

Şimdilik bu tarz etkinliklerde boy gösteren Yazıcı’nın tek hayali ise ilerleyen yıllarda adından söz ettirebileceği kadar ün sahibi olmak ve yaptığı sihirbazlık gösterileriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmak.

banner844
Yorumlar (2)
duzce81 4 yıl önce
INSANLARI NEDEN YANLIS BILGILENDIRIORSUNUZ PEKI DUZCEDE 4 TANE SIHIRBAZ VAR..TARAFLI HABERLER YAPMAYIN ..
ıllızyonıst 81 2 yıl önce
duzcenın tek sıhırbazı oldugunu taraflı yayın yapıyorlar .ben de ıllızyonıstım ve tukıyede 80 ılde gosterı yapıyorum.sanatcı kendı reklamını zorla yaptırmaz.halk kendılıgınden takdır eder
12
parçalı bulutlu