banner851

banner955

DÜZCE’NİN 'ÖNCÜ'SÜ 24 YAŞINDA

21 Şubat 1994 yılında Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak yayın hayatına başlayan Öncü TV, 24. kuruluş yıldönümünü kutluyor.

Yerel Haber 21.02.2018, 09:35 21.02.2018, 17:16
1324

1994 yılının 21 Şubat'ında Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak Çamköy'de bir villada kurulan Öncü Televizyonu, 24. yaşında...

Düzce’nin gelişmesine katkı sağlıyor
Yayın hayatına başladığı günden bugüne, kalitesini yükselterek hizmet vermeye devam eden Öncü Televizyonu, ilkeli, tarafsız ve güvenilir habercilik anlayışı ile bölge halkının sorunlarını ekranlara taşıyarak çözüm üretilmesinde köprü vazifesi görüyor. Düzce’nin gelişmesi ve kalkınması adına yapılan tüm çalışmalara sonuna kadar destek veren Öncü TV, şehrin geleceğine yön verecek kararlara yönelik kamuoyu oluşmasına da katkı sağlıyor.

İlçeden ile yayın yapan ender televizyonlardan...
Kurulduğu dönemde bir ilçeden iline yayın yapan ender televizyonların başında gelen Öncü Televizyonu, Düzce şehir merkezinde bulunan merkez stüdyolarının yanı sıra Bolu bürosu ve stüdyolarıyla Bolu il geneline yıllarca yayın yaptı. Depremlerde merkezdeki stüdyo binası yıkıldıktan sonra Şıralık Öncü Koleji Kampüs alanında yapılan yeni yayın stüdyolarında yayına kesintisiz devam etti. Depremlerin ardından Düzce il olunca Bolu stüdyolarını kapatarak bu kez yayınlarını tüm ilçeleriyle birlikte Düzce il genelinde devam ettirmeye başladı. Düzce’deki her iki depremin ardından birkaç günlük çalışmayla yayınlarını aralıksız sürdüren Öncü Televizyonu, şehrin kalkınması adına 24 yıldır il, ilçe, belde, mahalle ve köylerin ve buralarda yaşayan yüz binlerce insanın tüm sorun ve taleplerini mikrofonları aracılığı ile seçilmiş ve atanmışlara ulaştırıyor.

Gelişen teknolojiye ayak uyduruyor
Bugün, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi'ni de bünyesinde barındıran Öncü Medya Grubu çatısı altında Cedidiye Mahallesi Göksel Sokak üzerindeki medya merkez binasında son teknoloji cihaz ve donanımlarla Düzce hakına hizmet veren Öncü, Düzce’nin menfaatleri doğrultusunda sürdürdüğü ilkeli yayın anlayışı, halktan aldığı güç ve güvenle 24. yıla girmenin kıvancını yaşıyor.

Manifestosuna ilk günkü gibi sadık!

İlk kuruluş yıldönümünde yayınladığı manifestoda olduğu gibi ilkeli, hızlı ve doğru yayın anlayışını ilk günkü gibi sürdüren Öncü TV, halktan aldığı güç ve güvenle 24. yıla girmenin kıvancını yaşıyor. Başarıyla geçen 24 yılını ve doğum günün kutlayan Öncü TV, Düzce’deki en son gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlara taşımaya, sektördeki sürekli başarısı ve güvenirliği ile 1 numara olmayı sürdürecek.

banner844
Yorumlar (14)
hakan 5 yıl önce
vay beeee. zaman ne çabuk geçiyor. nerede o villada yediğimiz öğlen menemenleri :) nerede ankara pastanesinde sabah kahvaltıları.
önerimdir: eski-yeni tüm öncü çalışanlarını bir gecede bir araya getirin ve herkes anılarını paylaşsın...
Feride ÖMÜR 5 yıl önce
Nice yıllara Öncü RTV güzel günlerdi .Hakan'a katılıyorum bir gün eski günleri yad edeceğimiz bir akşamda eski arkadaşlarla bir araya gelmek dileğiyle...
DÜZCE AL HAYAT TURİZM 5 yıl önce
BAŞARINIZDAN DOLAYI TEBRİK EDER..NİCE MUTLU YILLAR DİLERİZ
Hilal üLKÜMEN 5 yıl önce
Doğru ve ilkeli yayın hayatının 24. yılını kutlayan Öncü televizyon ailesini kutluyor. yayın hayatında başarılar diliyorum.
Saray Eğitim Kurumları 5 yıl önce
Öncü rtv'yi tebrik eder, yayın hayatında nice 23 yıllar ve başarılar dileriz.
Bir yolcu 5 yıl önce
Teşekkürler öncü iyiki varsın. Yayın hayatınız kazasız belasız güzellikle dolsun .siz gerçeklerden ayrılmayın yeter halk takdir eder zaten.nice 24lere..
Faruk Darıyerli 5 yıl önce
Nice sağlıklı yıllara inşaAllah. Tüm Öncü ailesi ve Sn. Önder Tonyalı yı tebrik ediyoruz.
Takipçi 5 yıl önce
Başarılı çalışmalarınızın devamını dileriz.
düzcede öncü olmak 5 yıl önce
öncü tv nin yeni yaşını kutluyor düzcemize hayırlı olmasını dilerim öncü tv nin ne zaman ulusal basında yerini alacak merakla bekliyoruz artıları eksikeri olur yöneticiler bunu planlayabilirler birde düzcenin sorunlarını kamuoyuna detaylı anlatılırsa seviniriz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu