banner851

banner614

DÜZCE’YE YAKIŞMIYORDU

banner619

Düzce'nin uzun yıllardır turist çeken önemli tabiat anıtlarından biri olarak tanınan Samandere Şelalesi’nin yolu için ihaleye çıkılıyor. Turizm kenti olmayı hedefleyen Düzce’ye yakışmayan Bir Görüntüsü Sergileyen Samandere yolunda, yapılan sözleşmenin ardından asfalt çalışmalarına başlanacak.

banner846
Yerel Haber 04.09.2015, 18:25
7705
DÜZCE’YE YAKIŞMIYORDU
banner844
Türkiye’nin ilk Tabiat Anıtı olan Samandere Şelalesi’nin yolu için nihayet düğmeye basıldı. Düzce Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı Düzce merkez ve ilçe köy yolları ile Beyköy-Samandere Şelalesi arasında bulunan turizm yolunun asfaltlanması çalışmalarında kullanılacak asfalt alımı ve yol yapımı için ihaleye çıkıyor. 9 Eylül Çarşamba saat 11.00’de Düzce Valiliği’nde yapılacak ihaleyi alan firma, sözleşme tarihinden itibaren 45 iş takvimi içinde yolu tamamlayacak.
Bilindiği gibi Düzce'nin nadide güzelliklerinden olan Samandere Şelalesi'ne giden yol uzun süredir düzeltilmeyi bekliyordu. Turizm kenti olmayı hedefleyen Düzce'ye yakışmayan bir manzara çizen Samandere yolu şelaleyi gezmeye gelen turistlere kötü bir tanıtım sergiliyordu.
Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yolun kenarından akan Uğur Suyu’nun zaman zaman yüksek debisi  ve  yola verdiği zarar nedeniyle 6 noktada istinat duvarı çalışması başlatılmıştı. Yine yoldaki heyelanı önlemek içinde çalışmalar devam ediyor.
Yorumlar (11)
berkay 6 yıl önce
Orada oturuyorum bu yorumu dikkate alin.. Herkese sorun findik cukuru neresi diye . ta oraya kadar asfalt dokun lutfen. Cami yolu da duzgun degil.
vatandaşa 6 yıl önce
50 yaşındayım bir kere gittim diyosun ondan sonra pişkin pişkin hiç turist otobüsü görmedim diyosun binlerce insanın geldiği bu güzel yere eğer bir kere gittiysen göremezsin tabi sen bu kafayla da hiç göremezsin oradaki işletmelere sor bari anlatsın
Samandereli 6 yıl önce
Allaha şükür bu köyde hatirlanmis gözüm açık d
Gidecekti yoksa teşekkür etmiyorum görevinizdi şimdi geldi akliniza
Feyzullah Kocabaş 6 yıl önce
Geçte olsa yapılması son derece önemli ve sevindirici.
Yalnız dahada önemlisi inşallah kalıcı bir çözüm olur. Kısa zamanda şimdiki halini alırsa harcanan emeğe yazık olur.
vatandas 6 yıl önce
suan 50 yasindayim hayatimda 1 kere gittim,orayada bir memur dikmisler parayla girdim,benim olmasa da olur,hic turist otobüsü gördünüz mü düzcede,turisten gelecek para gelmesin,asil düzcedeki fabrikalar ,insaat sirketleri vergiyi düzce vergi dairesin
tepecikli 6 yıl önce
Zahmet olmazsa birde sehit hüseyin kıl mahallesi tepecik çoragın yollarına bir bakın bizim muhtarlarda iş yok seçim zamanı çok sey vaad ederler seçildikten sonra ortada gözükmüyolar bizde insanız artık bir asfaltta buraya yapın
asabi 6 yıl önce
o köprü aynı şekilde kalırsa yetkililer istifa etsin. Bu halde asfalt oması birşey ifade etmez!
Seyfettin inan 6 yıl önce
Inşallah biran evvel biter emek verenlere teşekkür ediyorum başta Sayın Valimize
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık