banner614

DÜZCE’YE YENİ MÜDÜR İDDİASI

banner619

Kültür Turizm İl Müdürü Özcan Budak’ın yerine Isparta Kültür Turizm İl Müdür Yardımcı Resul Taştan’ın atandığı iddia edildi. Telefonla ulaştığımız Budak, yıllık izinde olduğunu belirterek, durumdan haberdar olmadığını söyledi.

banner846
Yerel Haber 21.06.2018, 19:15 23.06.2018, 09:58
4220
banner844

Düzce’nin en uzun soluklu müdürü olarak tanınan ve 20 yıldır yürüttüğü Kültür Turizm İl Müdürlüğü görevinden alındığı öğrenilen Özcan Budak’ın yerine Isparta Kültür Turizm İl Müdür Yardımcısı Resul Taştan’ın atandığı iddia edildi.

Kültür Turizm Bakanlığı tarafından yapıldığı iddia edilen atamanın ardından telefonla ulaştığımız Kültür Turizm İl Müdürü Özcan Budak ise, durumdan haberdar olmadığını söyledi.

Budak, “Ben de yerel basın aracılığı ile öğrendim. Yıllık izindeyim ve bana ulaşan herhangi bir kağıt ya da bir belge olmadı” yanıtını verdi.


Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (26)
.............. 3 yıl önce
müdür beyden öncede germiyanoğulları vardı
müdürden başka kim napmış 3 yıl önce
Allah kimseyi nankör yapmasın turizme ne yapmış diyenler kimsenin destek vermediği turizmde raftingin fenerbehçenin modern kütüphanenin şelale yollarının olmasını sağlamıştır Bakanlığının en çalışkan müdürüdür
YAMAN 3 yıl önce
Sayın müdürümüzün Düzcenin tanıtımında büyük hizmetleri olmuştur.Görev değişikliği olmuş ise Biz Düzcelilere hakkını helal etsin bizdende helal olsun.
düzceli 3 yıl önce
haber mi vereceklerdi :) 20 yıldır görevdeydi, bende neden Düzce'ye Kültür Başkenti diyorlar diye düşünüyordum :)
Numan 3 yıl önce
Çok İyi Olmuş Düzceye hiçbir şey yapmadı görevden alınması çok yerinde çok geç gelen doğru karar.
GECİKMİŞ KARAR 3 yıl önce
DUZCEDE 10 YILDA 12 VALİ DEĞİŞİYOR BİR TURİZM MÜDÜRÜ DEĞİŞMİYOR.KÖK SALDI ADAM. GÜZELDEREYE NE YOL VAR NE TANITIM. KARDUZ EFTENI YAYLALAR AĞLIYOR. TURİZM PATLADI DÜZCENIN HABERİ YOK. DUZCEDEKİ MÜZEDEN KEMERLERDEN DAHA DUZCE LİNİN HABERİ YOK
Kan değişimi 3 yıl önce
Peşin hükümlü olmamak lazım gelen arkadaş liyakatli turizmci 2 yabancı dili ileri seviyede bilen profesyonel Turizm kokartlı mesleğin herkademesinde çalışmış bir arkadaş.
gercekler 3 yıl önce
bilmediğiniz gerçek şu: kimsenin desteği olmadan düzcede turizmi bu noktaya getiren insanları turizme yönlendiren Özcan Budaktır öyleki kardüze otel yapmasını bile bekledik! ama yapılan haksızlığa bak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık