banner851

banner614

DÜZCE’Yİ İZMİR’DE TANITIYORLAR

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde bu yıl 11’incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nde "Spor, Turizmin Geleceğidir" sloganıyla 03-07 Ekim 2018 tarihlerinde Düzce’de düzenlenecek Yakın Karadeniz Baja Rallisi'nin tanıtımı yapıldı.

banner619
Yerel Haber 08.12.2017, 09:53 08.12.2017, 16:42
1141

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde bu yıl 11'incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'nde bu yıl Düzce de tanıtılıyor. Düzce’de doğa sporları başta olmak üzere yaz ve kış turizmin de anlatıldığı kitapçık ve broşürlerle ilin temsilcilerinin de hazır bulunduğu fuarda alanı gezmeye gelenler bilgilendiriliyor.

Fuarda için hazırlanan Düzce standının açılışı Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ile Yakın Karadeniz Düzce Baja Rallisi'ne katılan sporcular tarafından gerçekleştirildi.

"Spor, Turizmin Geleceğidir" sloganıyla 3-7 Ekim 2018 tarihlerinde Düzce ve ilçelerinde düzenlenecek Yakın Karadeniz Baja Rallisi'nin tanıtımı da ilk gün düzenlenen etkinlik alanında yapıldı. Rallide mücadele edecek sporcuların katıldığı tanıtım etkinliği birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. e Vali Dağlı ve Başkan Ay'ın startını verdiği endurocular ekstrem enduro parkurunda bütün hünerlerini sergiledi.

HAber: Ö. YILMAZ
 

banner844
Yorumlar (6)
CEMO 4 yıl önce
DÜZCE İLÇE OLMALI
R.R. 4 yıl önce
10 SENEDİR, DÜZCE DE YAŞAYAN BİR İZMİRLİ OLARAK DÜZCE'YE GELMEYE KARAR VERMEDEN ÖNCE İYİCE DÜŞÜNMENİZİ ÖNERİRİM :) BURASI EMEKLİLİĞİ GELENİN HUZUR DOLU YAŞAMASI İÇİN BİR İLÇE BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR İL :)
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Evet küçük ve huzurlu bi il biz burayı çok seviyorum söyleyene kardeş izmirin nesi varmış yada büyük bi şehirde yaşamanın ne avantajı var ses gürültü trafik geçim derdi
Doğasever 4 yıl önce
Düzceyi düzceliler ve düzcede yaşayanlar tanımalı önce şelalelerin göllerin müzenin raftingin yerini bilen yok giden yok :) belediye vatandaşlara ücretsiz Düzce tanıtım gezisi düzenlemeli bence ki düzcedekilerde tanıyıp tanıtsın ;)
bacasız sanayi turizm 4 yıl önce
Düzcemiz her zaman en güzeline layık ve düzcede her çeşit turizm var herkesin birazcık kıymet bilip destek vermesi gerek artık bilinçsiz büyüyen sanayinin havayı çevreyi kirletmesindense turizmde tarımda gelişelim daha iyi
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Aynen kardeş burası turizm yeri