banner851

banner614

DÜZCE'Yİ TANIYOR

2 Ağustos 2013 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile Düzce Valiliğine atanan ve 23 Ağustos'ta görevine başlayan Vali Ali İhsan Su, Düzce'yi tanımaya başladı. İlk görev gününde bir dizi açılışlara katılan 8. Vali Ali İhsan Su, artık ilk valilik deneyimini yaş

banner619
Yerel Haber 26.08.2013, 13:52
123
DÜZCE'Yİ TANIYOR


2 Ağustos 2013 tarihli Bakanlar Kurulu kararı ile Düzce Valiliğine atanan ve 23 Ağustos'ta görevine başlayan Vali Ali İhsan Su, Düzce'yi tanımaya başladı. İlk görev gününde bir dizi açılışlara katılan 8. Vali Ali İhsan Su, artık ilk valilik deneyimini yaşayacağı Düzce hakkında bilgi sahibi olmaya ağırlık veriyor. Bu kapsamda Vali Ali İhsan Su’ya İl Özel İdaresi çalışmaları hakkında İl Genel Meclisi Toplantı Salonu’nda bir brifing verildi.

 

 

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları Selim Metin ve Necmettin Çalışkan tarafından verilen brifingin ardından Vali Su, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan ve Bakanlar Kurulu kararı ile İl Özel İdaresi’ne bedelsiz devri yapılan kalıcı işyerlerini ardından da İl Özel İdaresi’nin Mergiç mevkiinde bulunan şantiye binasını ziyaret etti. Öte yandan vatandaş odaklı hizmet üretmeyi ilke edindiğini vurgulayan Vali Ali İhsan Su, Düzce halkının en güzel şekilde hizmet almasını sağlamayı temel amaç olarak görüyor. Bu doğrultuda da kısa sürede Düzce'deki yatırımlar ve projeler konusuna hakim olmak isteyen Vali Su, kurum müdürlerine de halkın beklediği hizmetlerin kısa sürede sonuca ulaşmasına dönük çalışma yürütülmesi gerektiği talimatını veriyor.

 

Haber; C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)