banner851

banner614

DÜZENLENEN TÖRENLE ÖDÜLLERİNE KAVUŞTULAR

banner619

Anadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin Türkiye genelinde her yıl düzenlediği, bu yılda 11. si yapılan lise ve ortaokul öğrencilerine yönelik Siyer-i Nebi yarışmasında Düzce’de dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

banner846
Yerel Haber 15.06.2021, 11:56 15.06.2021, 17:17
780
banner844

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) ‘nin Türkiye genelinde her yıl düzenlediği Siyer-i Nebi yarışmasına bu yıl Düzce’den lise düzeyinde bin, ortaokul düzeyinde 3 bin öğrencinin katıldı. Salgın tedbirleri kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenen yarışmada, adaylara İslam peygamberi Hz. Muhammed’in (S.A.V.) hayatıyla ilgili 100 soru yöneltildi.

Düzce ve ilçelerinde dereceye giren öğrenciler dün akşam Anadolu Gençlik Derneği Düzce Şubesi’nde düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Lise düzeyinde Düzce’de 97 puanla birinci olan Sevval Efe’ ye çeyrek altın, 95 puanla ikinci olan Yağmur Güngör’e gram altın, 91 puanla üçüncü olan Zeynep Nur Erdoğan’a yarım gram altın verilirken, ortaokul düzeyinde 100 puanla Düzce’de birinci olan Esra Cennet Özdemir’e çeyrek altın, 98 puanla ikinci olan Ömer Faruk Akçil’e gram altın, 97 puanla üçüncü olan Enes Efe’ye yarım gram ile ödüllendirildi.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Hasan Karaman, lise ve ortaokullar Komisyon Başkanı Berat Öztürk tarafından verildi. Anadolu Gençlik Derneği Şube Başkanı Hasan Karaman ödül töreninin ardından programa katılan öğrencilere ve velilere “COVİD-19 salgını nedeniyle sınavımızı online olarak yaptık fakat bundan sonraki sınavlarımızı okullarımızda yapmayı ümit ediyoruz. Yarışmada dereceye giren öğrencilerimizi ve ailelerini tekrardan tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (6)
Duzceli 1 ay önce
Avrupa özentisi
Duzceli 1 ay önce
İngilizce almanca öğrensin diye birtaraflarınızı yırtarsınız ama koleje göndermek için vizyonunuz bu kadar işte
DÜZCELİ 1 ay önce
Helal vAllahi düzce milli eğitimine ne güzel IŞİT MİLİTANLARI YETİŞTİRİRYOR
Duzceli 1 ay önce
Senin gibi şeytan militanımı olsun islamı öğrenmez ve öğretmessen dinini öğrenen insanları yahudi örgütü ışid bilirsin yazıklar olsun rabbini tanımayanlara
buminhan 1 ay önce
araplaşın araplaşında kendi kimliğinizden uzaklaşın...
Duzceli 1 ay önce
Peygamber efendimizin hayatından bahsediyolar senin gibi ebucehiller anlamaz