banner851

banner614

DÜZPAŞ’TAN 2. UMRE MÜJDESİ

banner619

Düzpaş Marketler Zinciri tarafından düzenlenen Umre seyahati kampanyasına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle Düzpaş kampanyayı devam ettirmeyi hedefliyor. Düzpaş Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kurt, “Yönetim kurulumuzda konuyu değerlendirip çok yakında inşallah yeni kampanyamızı ilan edeceğiz”dedi.

banner846
Yerel Haber 26.03.2012, 11:25
423
DÜZPAŞ’TAN 2. UMRE MÜJDESİ
banner844

Düzpaş Marketler Zinciri tarafından düzenlenen Umre seyahati kampanyası yoğun ilgi gördü. 28 bin kupon arasından yapılan çekilişle 25 kişi 14 günlük Umre seyahati kazanmıştı. Talihliler geçtiğimiz günlerde Umre seyahatini tamamlayıp yurda döndüler.

Umre talihlileri ile yemekte bir araya gelen Düzpaş Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Kurt “ Müşterilerimizden yoğun bir ilgi gördük, kazanan talihlilerimizle güzel bir umre yaptık. İlk kez gidenler de oldu ve onlardan aldığımız izlenimlerle çok yerinde bir kampanya yaptığımızı algıladık bu nedenle yönetim kurulumuzda görüşüp çok yakında inşallah yeni kampanyamızı ilan edeceğiz” dedi.

Umreye giden talihli müşterilere kafile başkanlığını yapan Düzce İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Mehmet Zaman da umre seyahatini değerlendirdi.

Zaman “Çok verimli bir yolculuk oldu. Dualarımızı yaptık, ziyaretlerimizi gerçekleştirdik, alışverişler yaptık ve huzurlu bir 14 gün geçirdikten sonra yurda döndük” dedi.

Yorumlar (0)