banner851

banner614

EFTENİ GÖLÜ İÇİN İMZALAR ATILDI

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ikinci Abant olacak dediği Düzce Efteni Gölü projesi için son imzaların atıldığını açıkladı.

banner846
Yerel Haber 18.11.2017, 10:23 19.11.2017, 14:22
4282
banner844

Düzce’de turizme ivme kazandırılması adına önemli bir eşik daha atlandı. Düzce’nin eşsiz güzelliği Efteni Gölü hak ettiği değeri sonunda görüyor. Düzce’nin Gölyaka ilçesinin Hacıyakuplar Köyü sınırları içerisinde kalan Efteni Gölü için müjde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’den geldi.

Bakan Özlü hemen her platformda “İkinci Abant Gölü olacak” dediği Efteni Gölü’nün yaklaşık 45 milyon TL olarak belirtilen projesi için imzaların atıldığını açıkladı.

“Bölgenin en büyük projesi”
Özlü’nün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Düzce Efteni Gölü Projesinde son imzalar atıldı. Bölgenin en büyük projesi ile bir kuş cenneti ve endemik türlerin yuvası olan Efteni Gölü’nde sulak alan varlığının korunması, turizme katkı sağlanması ve taşkın açısından daha güvenli hale getirilmesi sağlanacaktır. Hayırlı olsun.” İfadelerine yer verildi.

Haber: Ö .YILMAZ 

Yorumlar (17)
MANDACI 4 yıl önce
Sanın Bakan bu proje o bölgedeki hayvancılığa ne gibi zararlar vericek veya ne yararı olacak,Düzce truzim bölgesimi tarım hayvancılık VE sanayimi şehrimi Artık karar verilmeli o bölgedeki bir çok hayvancılık faaliyeti sekteye uğrayacaktır.
asiyan_Genc 4 yıl önce
45 MiLyon TL BakaLım Kimin Cebine Girecek Düzce'nin HaLkı Yine Hüsran Yine Hüsran :)
Nazmi arar 4 yıl önce
Diger uc tarafida yol dönülse super gezi alani olurkuzeyindeki buyuk merayem yesil agaclandirilir mesire alani olur
Wat at daş geliyo 4 yıl önce
Hangi haber olursa olsun vatandaş bıkmış, yılmış ve tahammülü yok, o yüzden siyasilere yeniliklere inanmıyor, çünkü yetmiyor, ÇÜNKÜ FARKINDA
Watandaş 4 yıl önce
Efteni düzenleme projesimi 45 milyon tl .projeye uygulada dahilmidir.Bu proje gizli değilse görmek isteriz
Madur 4 yıl önce
Otel yapilirken madur olanlar alacagini alamayip borc icinde batanlar ne olacak
Madur 4 yıl önce
Bu otel yapılırken madur olanlar alacagini alamayanlar ne olacak peki bundanda haber varmi
Bakanımıza 4 yıl önce
Sayın bakanım, Düzce ye sürgün gönderilen milli parklar müdürüne be kadar daha tahammül edeceksiniz, bu kişi mesaiye bile gelmiyor, Düzce kaybediyor, ilgilenin lütfen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın