banner851

banner614

EĞİTİM TOPLANTILARINA DÖNÜŞECEK

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, bu hafta sonu Kütahya’daydı. Türkiye Belediye Başkanlar Birliği’nin Başkanlarından biri olan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, yönetim kurulu için yapılan toplantıların zamanla tüm belediye başkanlarını kapsayacağını söyledi. Toplantıları eğitime dönüştürmeyi planlayan Keleş, gerekçesini ise “Belediye başkanı olmak için bir okul yok.”şeklinde açıkladı.

banner619
Yerel Haber 20.03.2016, 15:40
654
EĞİTİM TOPLANTILARINA DÖNÜŞECEK

 Türkiye Belediye Başkanlar Birliği Yönetim Kurulu üyeleri bu hafta sonu Kütahya’da toplandı. Birlik başkanlarından biri olan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de katıldığı iki günlük toplantıda Belediye Başkanlar Birliği’nin faaliyetleri ile yapılması planlanan projeler ele alınırken, Başkanlarının özlük hakları ile ilgili sorunlarının görüşüldüğü öğrenildi. Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ev sahipliğindeki toplantıya Belediye Başkanları Birliği Başkanı ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in yanı sıra 20 il ve ilçe belediye başkanı katıldı.

BAŞKAN MEHMET KELEŞ: ARTIK EĞİTİM TOPLANTILARINA DÖNÜŞECEK

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş toplantıda yaptığı konuşmada buluşmaların zamanla eğitim toplantılarına dönüşeceğini ifade etti.

Keleş, “Belediyeler Birliği olarak şuanda yönetim kurulumuz için düzenlediğimiz toplantıları ilerleyen süreçte tüm belediye başkanları için yapacağız ve artık eğitim toplantılarına dönüşecek. Belediye Başkanları Birliği hiçbir şey yapamasa dahi belediye başkanlarının çalışma şeklinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğini öğretecek. Belediye başkanı olmak için bir okul yok hepimiz farklı mesleklerden geliyoruz. Bu toplantılar sayesinde belediye başkanlarımız tanıyacak ve tecrübelerimizi paylaşacağız. Sadece belediye başkanlarının katıldığı, bir şeylerin tartışılıp, paylaşabileceği bir ortam oluşturmak görevimiz. İnşallah bunu da gerçekleştireceğiz. Yaptığımız toplantılara herkesin katılması lazım, bir belediye başkanı eksik olsa olmaz. O başka bir örnekle temsil edilemez” dedi.

HABER; S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (10)
Ak Genç 6 yıl önce
Türkiye'nin en kötü Belediye Başkanı kendi kurduğu, belediye başkanlar birliğinde, ki bir avuç belediye başkanına konuşma yapıyor... Kendi yönettiği ilde halk hizmet bekliyor o gezip, bir de millete akıl veriyor... Ak Parti genel merkezi bu kişiyi derhal görevinden uzaklaştırmalı ve yerine işinin ehli genç dinamik bir kadro yerleştirmelidir. Aksi taktirde Düzce bir adım mesafe kat edemez.
arifim 6 yıl önce
siz imam hatip i okudunuz da ne oldu iyi ki imam olmadınız da belediye başkanı oldunuz yoksa görev yaptığın köyün vay haline dooğğru yanar odaya
halktan biri 6 yıl önce
keşke okulu olsaydı, en azından belediye başkanı seçilenler, KENDİSİNE OY VEREREK BAŞKAN ŞEÇEN HALKI GÖRMEMEK İÇİN ŞİFRELİ KAPILAR YAPTIRMAZDI. BENİ HALKIM SEÇTİ ÖYLEYSE BENDE HALKIMIN İÇİNDE ONLARLA BİRLİKTE OLMALIYIM DERDİ.
Memduh 6 yıl önce
Mimarlara, mühendislere, şehir plancılarına, kamu yönetimi ve yerel yönetimler okuyanlarına ayıp olmuyormu? Siz okumadınız diye bu bölümler yokmu sayılacak? Yerel yönetimi yurt dışı geziler yapmak, saat kulesi dikmek olarak anlarsanız doğrusu tabiiki bu bölümleri okumak gereksiz olabilir...
Düzceli 6 yıl önce
Vay be bu bizim belediye başkanı mı tanıyamadım
Kendi belediyene bak 6 yıl önce
Yollar patates tarlası, bir sürü sorun sen il il gezip şov peşindesin.Yazık sana oy veren halka.
düzceli hasan 6 yıl önce
herşeyi hallettin belediye başkanlarına okul kaldı bir eksiğin. onuda yap tamam olsun. halkla arana koyduğun duvar projesini ayrıntılı olarak anlatırsın artık. gelen halktan nasıl kurtulacan, arka kapıdan nasıl gidecen falan. hadi şimdiden hayırlı olsun.
cengaver 6 yıl önce
inanmayın hepsi palavra
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın