banner851

banner614

EKİPLER TEYAKKUZDA

İstanbul ve Ankara arasında önemli geçiş noktası olan D-100 karayolunun Bolu Dağı kesiminde kar yağışı etkisini gösteriyor. Trafik polisleri ile karayolları ekiplerinin bölgedeki çalışmaları aralıksız sürüyor.

banner619
Yerel Haber 24.12.2020, 10:30
1306
EKİPLER TEYAKKUZDA

Türkiye’nin en büyük iki kenti İstanbul ve Ankara arasındaki önemli bir geçiş noktası olan Bolu Dağı’nda kar yağışı etkili oluyor. Bölgede Yumrukaya, Abant Kavşağı, Bakacak, Karanlıkdere ve Seymenler mevkisinde gece başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.

Yol kenarlarının beyaz örtüye büründüğü bölgede kar kalınlığının yer yer 5 santimetreye ulaştı. Ulaşımın aksamaması için karayolları ekiplerinin mücadele çalışmaları da aralıksız devam ediyor.  

Ulaşımda aksama yaşanmazken, bölgede görev yapan trafik ekipleri sürücüleri etkili olan kar yağışı ve buzlanmaya karşı dikkatli olmaları, trafik işaret ve işaretçilere uymaları konusunda uyarıyor.

Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı Tüneli kesiminde karla karışık yağmur etkili olurken, Bolu kent merkezinde de aralıklarla hafif kar yağışı devam etti.

(AA)

Yorumlar (1)
Rahmi Savas 10 ay önce
Duzceyede bekleriz.