banner614

EKİPLERİ SEFERBER ETTİ

banner619

Çilimli Sarımeşe Köyü’nde kendisinden yaklaşık 2 gündür haber alınamayan 85 yaşındaki Niyazi Elibol dün evine döndü. Arama seferberliği başlatılan yaşlı adam, günler sonra elinde ekmek poşeti ile döndüğü evinde biraz dolaşmaya çıktığını söyledi.

banner846
Yerel Haber 03.08.2014, 12:47
274
EKİPLERİ SEFERBER ETTİ
banner844

 

Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde evinden çıkan 85 yaşındaki Niyazi Elibol en son evlerinin 200 metre ilerisindeki ormanlık alana doğru ilerlerken görülmüştü. Eve gelmemesi üzerine meraklanan Ailesi durumu jandarmaya bildirmişti. Elibol’un dünden bu yana Jandarma, Düzce Arama Kurtarma Ekibi (DAKE), İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)  ekipleri tarafından en son görüldüğü ormanlık alan didik didik arandı.

 

 

Sakarya’dan gelen takviye ile yaklaşık 50 kişilik bir grup iki iz köpeği ile yaptığı titiz çalışmalar akşam saatlerine kadar devam etti ancak yaşlı adamın izine rastlanmadı. Müjdeli haber ise akşam saatlerinde evden geldi.

 

 

Elinde ekmek poşeti ile geri dönen 85 yaşındaki Niyazi Elibol, nerede olduğu sorduklarında dolaşmaya gittiğini söyledi.

Yaşlı adamın eve dönmesi ailesine rahat bir nefes aldırırken, yakınları yaşlı bir adamı bulmak için tüm imkânlarını seferber eden DAKE, AFAD ve Jandarma ekiplerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)
14°
kapalı