banner851

banner614

ELEKTRİK VEREMEYEN SEDAŞ!

Düzce'nin elektrik kesintisi çilesi bitmiyor. Bu kez Uzunmustafa Mahallesi güne elektriksiz uyandı. 3 saatten fazla devam eden kesintinin nedeni hakkında bilgi almak için aradığımız SEDAŞ İl Müdürü Barış Celet'e ulaşamadık.

banner619
Yerel Haber 17.03.2019, 11:43 18.03.2019, 18:10
1556

Düzce'de elektrik dağıtımından sorumlu olan SEDAŞ şu günlerde verdiği değil veremediği elektrikle adından söz ettiriyor. 1 hafta içerisinde bir çok bölgede 4-5 saati aşkın kesintiler yaşanması vatandaşı çileden çıkarttı. Uzun süren kesintiler nedeniyle mağdur olan mahallelere  Uzunmustafa Mahallesi de eklendi.

Bu sabah saat 08:00 sıralarında başlayan ve 3 saati aşan elektrik kesintisi nedeniyle SEDAŞ'ı arayan vatandaşlar, hiçbir bilgiye ulaşamadı. Daha önce yaptığımız kesinti haberleri için "arıza yaşandı" gibi gerekçeler sunan SEDAŞ'ın bir kez vatandaşları saatler süren kesinti ile karşı karşıya bırakmasına nasıl bir savunma yapacağı merakla bekleniyor.


Öte yandan SEDAŞ Müşteri Hizmetleri'ni arayan vatandaşların, elektriklerin ne zaman geleceğine dair bilgiye ulaşamadıklarını haber merkezimize bildirmeleri üzerine yetkililere ulaşmaya çalıştık. Ancak 3 saatten fazla süren kesinti hakkında bilgi almak için aradığımız SEDAŞ İl Müdürü Barış Celet'in telefonları kapalı olduğu için kendisine ulaşamadık.

Haber: C.ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (2)
Faik 3 yıl önce
Sırdaş milletten aldığınız dağıtım bedeli yetmiyorsa söyleyin kolay bir bedel daha koyarsınız o zaman hizmetiniz aksamaz artık millet bunaldı bunu bilin
HAYIRDIR 3 yıl önce
BELEDİYEDE YOLU EŞİYOR KALDIRIYOR DÖKÜYOR İKİGÜN YOLU TIRAFİĞE KAPATIYOR SORUN YOK SEDAŞ ELEKTRİĞİ KESMİŞ İKİ OLUYOR HABER OLUYOR BİR SORUN VARKİ KESMİŞLER BIRAKIN ADAMLAR CALIŞSIN