banner851

banner614

EN ANLAMLI İFTAR BEŞİKTAŞLILAR’DAN

banner619

1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği, Sevgi Evleri’nde koruma altında bulunan çocukları yalnız bırakmadı. Düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelen çocuklar bayram öncesi hem keyifli bir akşam geçirdi hem de aldıkları çeşitli hediyelerle bayram sevinci yaşadı.

banner846
Yerel Haber 14.06.2018, 15:25 14.06.2018, 16:57
861
banner844

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar unutamayacağı bir akşam yaşadı. 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği sevgi evinde kalan 130 çocuk ile 30 engelli bireyi düzenledikleri iftar organizasyonunda bir araya getirdi.

Bir yemek şirketine ait salonun terasında düzenlenen iftar yemeğine, çocuklar ve engelli bireylerin yanı sıra İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, Bolu-Düzce Doğa Kolejleri Kurucusu ve Öncü Radyo ve Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı, 1903 Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Darıyerli de katıldı.

Sıcacık bir aile ortamında yemeklerini yiyen çocuklarla tek tek ilgilenen Darıyerli, onlarla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

İftar yemeğinin ardından sevgi evlerinde kalan tüm çocuklara protokol üyeleri tarafından imzalı Beşiktaş forması hediye edildi. Engelli bireylere ise günün anısına alışveriş yapabilmeleri için birer hediye çeki takdim edildi.Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (7)
Garip 3 yıl önce
Bir Beşiktaşlı olarak gurur duydum..emeği geçen herkesden ALLAH razı olsun..insan olmak budur beşiktaşlı olmak budur işte..
beşiktaşlı 3 yıl önce
düzce beşiktaş yatırımını getiremediniz hani nerde
Kartalım 3 yıl önce
Bir bjk lı olarak gurur duydum kimin katkısı varsa Allah kabul etsın parasına bereket versın her zaman bjk olmaktan gurur duydum bu tür etkinliklere devam
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ 3 yıl önce
ALLAH KABUL ETSİN
BJK tayfunn 3 yıl önce
Düzceli kartalları
ESNAF 3 yıl önce
BRAVO SİVİL TOPLUM OLMAK BU İŞTE PARTİLİLERİ YANDAŞLARI BUROKRATLARI ÇAĞIRACAĞINA YALAKALIK YAPACAĞINA TAM BİR ERDEMLİK ÖRNEĞİ KUTLUYORUM BJK YÖNETİMİNİ
cadde 3 yıl önce
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK KARTAL
29°
açık