banner851

banner955

EN HIZLI BİRİM GÖREVE HAZIR!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Yunus Timleri, eğitmenler eşliğinde aldıkları profesyonel motor sürücüsü olma yolundaki eğitimlerini tamamladı. 2’si kadın 15 polis artık en hızlı birim olarak motor üzerinde olaylara anında müdahale edebilecek.

Yerel Haber 02.06.2017, 10:26 02.06.2017, 14:33
2713

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’nde Yunus Timi olarak görev yapacak olan polis memurlarının yaklaşık bir ay önce başlayan motosiklet eğitimleri başarıyla sona erdi.

İl Emniyet Müdürlüğü’nün 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası sayıları azalan Yunus Timlerini tekrar canlandırmak amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü’nden edilen talep doğrultusunda gelen eğitmenlerce 2’si kadın 15 kursiyer 27 gün boyunca motosiklet eğitimi aldı.

Bugün sona eren eğitimler sonucunda İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İzmir Emniyet Müdürlüğü’nden gelen eğitmenlere katkılarından dolayı teşekkür plaketi ve hediye takdim etti.

Kazasız belasız başarılı görevler diliyorum
Deniz, plaket takdimi sırasında Yunus Timlerinin asayişin sağlanmasındaki önemini vurguladığı konuşmasında şu ifadelerde bulundu:

“Bu motorize ekipler, diğer ekiplerimize göre biraz daha fazla hızlı hareket kabiliyetine sahip oldukları için olaylara müdahalede daha hızlı olacaklar. Arkadaşlarımızda Düzce’mizin asayişine muhakkak katkıda bulunacaklar. Bu vesileyle arkadaşlarımıza kazasız belasız başarılı görevler diliyorum. Düzce’mize hayırlı olsun.İzmir Emniyet Müdürlüğü’nden arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum, uzunca bir süre eğitimde bulundular.”

Yorumlar (5)
SIVASLI 5 yıl önce
Rabbim korusun insAllah emniyet guclerimizi duzceye cok fayfali olcaklar kaynasliyada gerekli
xrr 5 yıl önce
Konuralp de hala ne polis ne jandarma yok sahipsiz
Yedikule 5 yıl önce
Sokaklara efsane abimiz Hortum Süleyman gerekli. Bak o zaman patlak egzoz, vuruk kaporta kalıyomu. Bu işler cesaretle olur. Otoriteden korkarak, tepeden baskı yerim diye kısıtlı davranarak bi yere varılmaz.Süleyman abimiz gibi bi tane gerek
konuralp halkı 5 yıl önce
Allah aşkına konuralpteki patlak egsozlu motorları toplayın.
Muhtar 5 yıl önce
Sn. İl Emniyet Müdürlüğü;
Dün akşam Kuyumcuzade Bulvarında bir mekan da 1-2 saat oturdum. Bulvarda PATLAK EGZOZUYLA ŞAHA KALKAN MOTORLAR ve ÖZEL EGZOZUNU BAĞIRTAN ARABALARA ŞAHİT OLDUM. 1-2 saat içerisinde bütün müşterilerin gözü önünde.
Yeni Sayımız