banner851

banner614

EN İYİ ÜÇÜNCÜ STANT ÖDÜLÜ ALDI

banner619

Düzce Doğa Okulları üçüncüsü düzenlenen Düzce Otları Tyche Bereket Festivali’nde 126 standın yer arasında en iyi üçüncü stant ödülünü almaya hak kazandı. Ayrıca festivale katılan tek okul olduğu için plaket aldı.

banner846
Yerel Haber 15.05.2017, 09:52 15.05.2017, 16:20
1114
banner844

Düzce Doğa Okulları adına yaraşır bir ödüle layık görüldü. 3. Geleneksel Düzce Otları Tyche Bereket Festivali’nde en iyi üçüncü stant ödülü alarak bir de festivale katılan tek okul olma özelliği ile farkını ortaya koydu.

Öncelikli hedeflerinden biri çevreye duyarlı bireyler yetiştirmek olan Düzce Doğa Okulu, 12-13-14 Mayıs tarihleri arasında üçüncüsü düzenlenen Düzce Otları Tyche Bereket Festivali’nde ilk günden itibaren ekoloji bölümü olarak yerini aldı. Ekoloji öğretmeni Pelin Pehlivan ile birlikte öğrenciler Düzce Doğa Okullarını tanıtan çeşitli etkinlikler yaparak hazırladıkları stant ile festivalde 126 stant arasından konsepte en uygun 3. stant ödülünü aldı.

Düzce Doğa Okulları ayrıca Düzce’de bu duyarlılığı gösteren tek okul olarak plaket alarak farkını ortaya koydu.

Yorumlar (2)
duyuru 4 yıl önce
emeği geçenlere teşekkürler yerel yöneticilerimiz ilçelere duyuru yapıp vatandaşa ücretsiz ulaşım imkanı sağlayıp festivale daha çok katılım sağlanabilir, ayrıca komşu illerde süslenmiş araçlarla festival duyurusu yapılabilir
ALİ ARSLAN 4 yıl önce
gezi sırasında doğa kolejinin standına denk geldim..güler yüzlü bir ekip ile çocuğuma güzel bir etkinlik yapıldı..düzcenin duyarlı okula ihtiyacı var.