banner851

banner955

ERDOĞAN ÇİFTİNE VEKİL KEŞİR DE EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Ataşehir'de samuray kılıcı ile katledilen Başak Cengiz'in ailesini ziyaret etti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yer aldığı ziyarette Emine Erdoğan, Başak Cengiz'in fotoğraflarını incelediği sırada gözyaşlarına hâkim olamadı.

Yerel Haber 16.11.2021, 15:43
2005
ERDOĞAN ÇİFTİNE VEKİL KEŞİR DE EŞLİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la birlikte samuray kılıcıyla vahşice katledilen Başak Cengiz'in Ankara'da yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yer aldı.

Erdoğan çifti, acılı aileye başsağlığı dilerken Cengiz’in mezuniyet ve nişan fotoğraflarını da inceledi. Ziyarette Emine Erdoğan, gözyaşlarını tutamadı.

Anne Beyhan Cengiz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'Gönlümdeki insanın evime gelmesi ne güzel' diyerek karşıladı.

Yorumlar (3)
Gurbetci 1 yıl önce
Türkiye kendi dini değerlerine donmedikce bu bu gibi olaylar bitmez,biz Avrupa'da yaşayanlar her sehirde mide bulandırıcı olaylar yasaniyore Avrupa kültürü bunun cozumuz değil.
Vatandas 1 yıl önce
Adam gibi adalet getirin o zaman ulkeye ne canlar gitti yada getirmeyeceksen koltugu birak
Jlk 1 yıl önce
Orduda ki genckizda boyle bibsapik tarafindan oldurulmustu.Onlara niye gitmedin.Neden insan ayrimi yapisyosun .
Yeni Sayımız