banner851

banner614

ERKEN ANKET CEVAPSIZ BIRAKILDI

2019 Yerel Seçimleri öncesinde vatandaşın nabzını yoklamak için devreye sokulan ankette sorulan “2019 yerel seçimlerinde kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?” isminin deşifre olacağını düşünen pek çok kişi görüşünü beyan etmedi. Ayrıca ortada hiçbir aday olmadan böyle bir anketin kamuoyuna sunulması da gereksiz olarak yorumlandı.

banner619
Yerel Haber 20.07.2018, 11:37 21.07.2018, 12:40
2852

2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan yerel seçimler için daha önce telefon aracılığı ile AK Parti Genel Merkezi tarafından vatandaşın görüşünün alınmasına yönelik yapılan anket bu kez “Siyasal Araştırma” adı altında mesaj yolu ile gönderildi.

Vatandaşların cep telefonlarına gelen mesajlarda, “2019 yerel seçimlerinde Düzce ilimizde kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?” sorusu yöneltilerek mesajı aynı gün saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak cevaplayabilecekleri belirtildi.

Anket şirketi bilinmiyor
Kamuoyunun nabzını yoklamak için 81 ilde yapılan bu anketi kimin yaptırdığı ise bilinmiyor. Daha önce sabit hattan ya da cep telefonu yolu ile nereden aranıldığı belirtilerek yapılan ankette herhangi bir siyasi parti ya da anket şirketinin adının geçmemesi herkesin dikkatini çekti.

Sorulan soru yanıtsız bırakıldı
Anket şirketinin bilinmemesi vatandaşlarda bir tedirginlik daha yarattı. İsminin deşifre olacağından endişe eden Düzceliler, ankette sorulan “2019 yerel seçimlerinde Düzce ilimizde kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?” sorusunu yanıtsız bıraktı.Anket erken yapıldı
Öte yandan, yerel seçim hazırlıklarının partiler nezdinde başlaması ancak belediye başkan aday ya da adaylarının belirlenmesi noktasında herhangi bir açıklama yapılmaması anketin erken ve gereksiz olduğu yorumlarını da beraberinde getirdi.


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (37)
Merkezli 3 yıl önce
Celal kasapoğlu kim yaa gunlerdir yazılıyor nedir kimdir ne iş yapar düzceye ne katmıştır ki adaylık için adı geçer
Mühendis 3 yıl önce
Celal Kasapoğlu Mimarlık Fakültesi şehir bölge planlama mezunu. Bu bakımdan Düzceye katkısı olacağı düşünülen ve dürüst biri. Senin tahsilin ne veya Düzceye sen şimdiye kadar ne kattın. Açıklada senin yorumunu dikkate alalım.
Kabalak 3 yıl önce
Talib çabukoğlu yazdım gönderdim hemde onkere yazdım adamın dibidir talib başkan bölgenin ve halkın yanında duran adam gibi adamdır yakışır başkanıma yanındayız
Oz duzceli t k 3 yıl önce
Muhtar muhammed akbulut düzgün çalışkan ve basarili burukcu terzi 4 5 muhtar yapar sayın reisim ankaraya çağır gorus
çamköylü 3 yıl önce
faruk özlü bey' i ikna edelim düzcemiz'i her alanda uçursun.. insanlığı,mütevazilik,becerisi ve vizyonu ile bu göreve layık bir insandır. yeterki ikna edilebilsin.
enes 3 yıl önce
akpli olmasın yeter
gsti 3 yıl önce
keleşşş
Hah 3 yıl önce
Ata Noyan Yalçın yazdım benim oğlum oldun belediye başkanı. 8aylık bebek olduğuna bakmayın. Çok iyi yönetir hak yemez. Bi tek ihaleler TL cinsinden değil de mama cinsinden yapılır.
Kesin 3 yıl önce
Faruk özlü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın