banner851

banner614

ERKEN BAYRAM KUTLAMASI

Vali Ali İhsan Su'dan erken bayram kutlaması... Düzce Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Su, emniyet mensuplarıyla bayramlaştı.

banner619
Yerel Haber 09.10.2013, 18:00
194
ERKEN BAYRAM KUTLAMASI


Vali Ali İhsan Su bugün öğlen saatlerinde Düzce Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Bütün emniyet teşkilatın Kurban Bayramı'nı kutlayan Vali Su, bayram dolayısıyla sorumlulukları iki kat artan emniyet teşkilatına kolaylıklar diledi. 

 

YÜKÜNÜZ AĞIRLAŞTI

Su, “Yaklaşan Kurban Bayramı sebebiyle de iş yükünüz biraz daha yoğunlaştı. Vatandaşımızın Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmesi için bizlerin ayakta durması, görev başında olması lazım. O bakımdan tekrar arkadaşlarımızın bayramını kutluyorum. İyi görevler diliyorum.” şeklinde konuştu.

HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIK

İl Emniyet Müdürü Ali Gezer ise valinin ziyaretinden ziyadesiyle memnun olduğunu ifade etti. Kurban Bayramında Düzce halkının güvenliği ve huzuru için bütün tedbirleri aldığını ifade eden Gezer, Düzce halkının Kurban Bayramını kutladı.


Gezer, “Halkımızın daha güvenli bir bayram geçirmesi için her türlü tedbiri aldık. Bundan sonra da talimatlarınız doğrultusunda da en güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz.” dedi.
Konuşmanın ardından basına kapalı devam eden ziyarette Gezer, tarafından Vali Ali İhsan Su'ya brifing verildi.

 

Haber; S.KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)