banner851

banner955

EŞİNİN ÖLÜMÜNE DAYANAMADI

Türk Kızılay'ı Akçakoca Yaşlılar Konukevinde ikamet eden yaşlı çiftten, Fikriye Çotuk’un vefatına dayanamayan eşi Nazmi Çotuk bir hafta sonra hayata gözlerini yumdu.

Yerel Haber 23.01.2019, 15:34 24.01.2019, 15:32
6592

2001 yılından bu yana Akçakoca’da bulunan Türk Kızılayı Yaşlılar Konukevinde kalan 80 yaşındaki Nazmi Çotuk’un 75 yaşındaki eşi Fikriye Çotuk 16 Ocak Çarşamba günü hayata gözlerini yumdu. O günden tam bir hafta sonra ise konukevine bir acı haber daha düştü.

Eşinin ölümü nedeniyle derin bir üzüntü yaşayan ve o günden sonra hayat arkadaşını kaybetmenin üzüntüsü ile rahatsızlanan 80 yaşındaki Nazmi Çotuk da bugün hayata gözlerini kapadı.

Bir hafta ara ile öbür dünyaya göç eden yaşlı çiftin çeşitli sağlık sorunlarının bulunduğu ve durumlarının daha kötüye gittiği öğrenildi.

Çiftin ölüm haberi alan Akçakoca Türk Kızılay'ı Yaşlılar Konuk Evi sakinleri,18 yıllık arkadaşlarının ölümü sonrasında büyük bir üzüntü yaşadı.


Haber: S.ŞEN/AkçakocaArtı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 

Yorumlar (4)
Tuçi 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Fani dünyadan herkes birgün göçüp gidecek. Allah ölümünde hayırlısıni versin. Nur içinde yatsınlar.
Düzceli vatandaş 4 yıl önce
Çoluğu çocuğu yokmu bu insanların huzur evine vermişler
888 4 yıl önce
çocuklar varda çokmu faydası var.Dün yolda bi genckız annesine erkek gbi küfrediyordu.
Seda 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun..
20
açık