banner851

banner614

ESNAF VALİYE YAKINDI

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, mülki amirleri de yanına alarak bir dizi ziyaret için Gölyaka’ya gitti. İlçedeki kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulunan Vali Dağlı, sorunlara kulak verdi. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kenan Kandemir, Dağlı'ya "Esnafın parası yok" diyerek sıkıntılarını dile getirdi.

banner619
Yerel Haber 07.12.2016, 18:12 09.12.2016, 12:32
2283
ESNAF VALİYE YAKINDI

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, ili keşif ziyaretlerine devam ediyor. Vali Dağlı, bu kapsamda bugün Gölyaka'daki kurumlara bir dizi ziyaretlerde bulunarak, hem brifing aldı hem de sorunları yerinde dinledi. Dağlı’nın ilk durağı Hükümet Konağı oldu. Gölyaka Kaymakamı Murat Şener'i ziyaret eden Dağlı’ya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut eşlik etti.

Kaymakamlık ziyaretinde toplantı salonunda muhtarlarla bir araya gelen Dağlı, söz konusu ziyaretin daha kapsamlı halini gerçekleştireceklerini belirterek, muhtarlarla daha sık bir araya geleceklerini kaydetti.Dağlı, kaymakamlık ziyaretinin ardından sırasıyla Gölyaka Ziraat Odası ve Gölyaka Esnaf ve Sanatkarlar Odası'yla devam etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kenan Kandemir, Dağlı'ya yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. İş yapamamaktan yakınan Oda Başkanı Kandemir, "Esnafın parası yok" diyerek, sorunlarının çözümü için devletten destek beklediklerini ifade etti.

Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Dağlı, ardından Yunus Emre İlkokulu’na kazandırılan kütüphanenin açılışını ilkokul öğrencileriyle birlikte yaptı. Kurdeleyi minik öğrencilerle kesen Dağlı, Okul Müdürü Hidayet Topçu'dan okul ve açılışı yapılan kütüphane hakkında bilgi aldı.Son olarak Gölyaka Belediyesi'ni ziyaret eden Dağlı’ya muhtarlar tarafından hediye ve çiçek takdim edildi. Belediyede kurum müdürleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.
 

banner844
Yorumlar (20)
vali 5 yıl önce
varsın iş olmasın varsın para da olmasın siz icraata bakın lafa değil yol yaptı yoool :)
Aa 5 yıl önce
Esnafta para olmaz tabi. bölgenin ana geçim kaynağı fındık. Fındık para etmiyor derken esnaf ses çıkarmıyordu. Anladınız mı şimdi köylüde para olmamasının zararını?
Kadane Nice 5 yıl önce
Millet hep tribüne oynuyor.Okulda kütüphane zaten olmalıydı.Daha yeni mi açıldı.Bunu abartıp süslemeye gerek yok.Neden şimdiye kadar açılmadı yoktu bunun hesabı verilsin.Herkese bir şeylerden nemalanma peşinde.Körler sağırlar birbirini ağırlar.Boş işler
Kadane Nice 5 yıl önce
Vali ne yapsın milleti kolundan tutup mağazalara mı soksun.Sorun valide değil ülkeyi zübükçe yöneten uzun ve geniş araçlarda.
adnan 5 yıl önce
bu cambazlık pamukla başladı sonra tütün sonra pancar ardından hayvancılık çok iyi hatırlıyorum susms sustukça sıra sana gelecek şimdi sıra yastık altındaki kefen paraların da daha nekadar sessiz kalacaksınız uyanın şu kan uykusundan
nsm 5 yıl önce
Allah'in size bahsettigi aklinizi raftan indirip sandik tercihinizi 'yasdiklariniza, bu ülkeyi yönetenlerin rezilliklerine göre bir yapabilseniz sorununuz azalacak. demokrasi, beceriksizleri degistirme rejimidir. bunu unutma esnaf kardesim. öyle hüllooog cekerek oyunuzu akp'ye verip sonra dert yanmayin.
Rahmetli Erbakan'ın s 5 yıl önce
Trollük nedir, nasıl yapılır maalesef henüz cidden beceremiyorum. Kaldı ki trollük amacında olmadığım gibi bir çabam hiç yok. Dikta yönetime sahip bir zihniyete "kral çıplak" dedik inanmadınız. Demokrasiyi bile istediğin yöne çevirerek aynı ağızdan farklı anlamlara çıkan yorumları getirdiniz. Yüzünüze söylediğimizde sesiniz çıkmadı. Şu anki parti yönetimiyle ilgili birileri çıktı doğruları söyledi, CHP'de demokrasi var, AKP'de demokrasi anlayışı yok bunun gibi yapamaz dedi. Aynı zihniyet geçmişteki parti içi doğru söyleyenler çıktığında "demokrasi var, parti içi meseleler halk önünde tartışılması uygun değil" demişti. İşte akşam söylediklerinizi sabah kalktığınızda yine zihniyetiniz yalanlıyor. Bu arada çok şükür tek taptığımız Allah. Bazıları gibi kula tapmadığımız gibi kula kulluk edenlerle de çok şükür işimiz gücümüz olmaz.
nsm 5 yıl önce
terörü detekleyen, pkk'ya habur'da mahkeme kuran, onlara operayonu engelleyen, teröristbasina sayin, askere kelle diyen senin taptiklarindir. trollügü bile beceremiyorsun.
Rahmetli Erbakan'ın s 5 yıl önce
Nskm, 14 yıldır seçimlerde yenilgilerin padişahı konumundaki CHP'ye oyu böyle mi istiyorsun? Tamam acılarınızı anlıyoruz fakat fark yaratamıyorsunuz parti düşüncesi olarak. Sana göre Ak parti olmasında ne olursa olsun mu mantık? Sözüm ona oylar velev ki senin yazdığın yoruma göre Ak partiye verilmesin. Pekala CHP’ye baktığımızda, proje üretme olmadığı gibi yapılan projelere karşı çıkıp sonuçta karşı çıkanlar ilk kullanıp ismi bile kendileri belirlemek istiyorlar. Senelerdir yapıcı muhafetten uzak, ekonomi desen hesap uzmanı sn. genel başkanın seceresi belli, terör bitireceğiz dedikçe seçim öncesi seçim bildirgesinde kendi belirledikleri ilgili maddeleri hatırlamadığı gibi terörist taziyesine katılan, terör destekçisi HDP eş başkanını cezaevinde ziyaret, terör destekçisi gazetecileri mitingte alkışlatan,
Rahmetli Erbakan'ın s 5 yıl önce
terör destekçilerinin düzenlediği HDP ile kolkola mitinge katılım, ülkesini diğer ülkelere gözünü kırpmadan şikayet ederek satan, iktidarına yapmak istediği ülke yararına olan projelerde karşı çıkmasına rağmen her ne olursa olsun sonucu değiştiremeyen, maalesef seçimde oy kullanmayı unutan bir genel başkanına sahip ve Adanada ölen çocukların taziyesine güle oynaya eğlenerek giderseniz daha çok bekleyeceksiniz. Bu halk böyle zihniyetteki bir partiye 1950li yıllardan beri iktidarı vermediği gibi bir yüz yıl daha vermeyecektir. Çek bir hüllloooggggg.
ALLAHIM DÜŞÜNMEDEN YORUM 5 yıl önce
VALİ İLÇEYE GELMİŞ, MİLLET VALİYE FINDIKTAN DERT YANIYOR. BEYLER VALİ VALİ İLÇEYE GELEN İLİN VALİSİ MİLLETVEKİLİ YADA BİR SİYASETÇİ DEĞİL, SİYASETÇİLERE SORUN O SORULARI.
Gölyaka 5 yıl önce
Durmak YOK... Zamlara devam.... Ama fındığa YOK... SANDIK BU İŞİ TEMİZLER
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın