banner851

banner955

ESNAFLAR ELEKTRİK PANOSUNUN KALDIRILMASINI İSTİYOR

Düzce şehir merkezinde kaldırım üzerine konulan elektrik panosu, esnaf ve vatandaşların tepkisine yol açıyor. Yayalar elektrik panosu nedeniyle kaldırımda yürümekte zorluk çekerken, esnaf ise panonun bir an önce kaldırılmasını istiyor.

Yerel Haber 23.02.2022, 17:30
766
ESNAFLAR ELEKTRİK PANOSUNUN KALDIRILMASINI İSTİYOR

Araç ve esnafların ardından, Düzce’de kaldırımlar bu kez SEDAŞ işgali altında. Şerefiye Mahallesi Necatibey Caddesinde kaldırımın üzerine SEDAŞ tarafından elektrik panosu konulması, esnafların tepkisine yol açtı.

Elektrik panosu nedeniyle yayalar kaldırımda yürümekten zorluk yaşarken, esnaflar da panonun bir an önce bulunduğu yerden kaldırılmasını istedi.

Seslerini duyurabilmek için konu ile ilgili şikâyetini 0 542 767 18 81 numaralı whatsApp ihbar hattına yapan bir esnaf, “Biz bu panonun buradan kaldırılmasını istiyoruz. Kirasını ve vergimizi ödediğimiz dükkânımızın önünü bu elektrik panosu işgal ediyor. Vatandaşlar, kaldırımda yürümekte zorluk çekiyor. SEDAŞ, bu panoyu buradan kaldırmalı” dedi. 

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (17)
Motorcu 8 ay önce
Bende zaten düzcede otopark sıkıntısı varken esnafların kaldırıma kenarına koyduğu duba ve reklam tabelalarının kaldırılmasını istiyorum
DÜZCELİ 8 ay önce
O ELEKTRIK PANOLARINDAN ÖNCE O KADAR COK ŞEY VARKİ.UMARIM O PANO KARDA KAYIP DÜŞMEZ.MALUM KALDIRIMDA DURMAK COK ZOR.
Yakup 8 ay önce
Çok komiksiniz bumu haber
MOTORCU 8 ay önce
BENDE ZATEN DÜZCEDE YETERİNCE OTOPARK SIKINTISI VARKEN ESNAFIN KALDIRIM ÖNÜNE YOL KENARLARINA KOYDUĞU DUBA REKLAM TABELASI VS. GİBİ ŞEYLERİN KALDIRILMASINI İSTİYORUM.
memur 8 ay önce
yoo gayetde rahat yürünüyor.
Kaldirim muhendisi 8 ay önce
Trafik zabita ve emniyet trafikte abilerimiz kardeslerimiz ne is yapar diye sormaz mi insan kaldirimlara yapilan parklari engelleyin once kaldirimda yuruyemiyo cocuklu anneler rica ediyorum lutfen
Panomu kaldırılsın 8 ay önce
Panoyu istemeyen esnaf kardeşlerim o pano orada olmasa dükkanına elektriği nereden alacak acaba
İşci 8 ay önce
Öncü Tv nereye koyacaklardı şehir merkezine enerjiyi vermez için sizinkide haber ve habercilik ilkesi güya bu kadar ucuz işlerin peşine düşmeyin ilkeli habercilik yapın...O dağıtım panolarınıda Sedaşın kendi insiyatifinde koyma yetkisi yok Belediyenin uygundur dedikleri yere koyabilirler...Bırakın bu ucuz haberleri ekmek ne kadar yağ şeker tüp doğalgaz mazot ne kadar bunların haberlerini yapın milleti bu şekildeki ucuz haberlerle uyutmaya çalışmayın....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık