banner851

banner955

ESNAFTAN ‘OLTA’LI GÖNDERME!

Açıldığı günden bu yana verilen hizmetten çok sorunlarla adından söz ettiren Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bu kez her tarafı su bastı. Düzce’de etkili olan sağanak yağışla birlikte tavandan akan suların adeta küçük göletler oluşturduğu terminalde, bu duruma tepki gösteren esnaf bakın çektikleri video ile su baskınını nasıl ti’ye aldı.

Yerel Haber 25.02.2018, 17:29 26.02.2018, 18:25
4631
banner1032

Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde sorunlar bitmek bilmiyor. Bugün bir kez daha esnaftan tepki sesi yükseldi. Nedeni ise sağanak yağışla birlikte tavandan zemine akan suyun her tarafı kaplamasıydı. Yeni bir bina olmasına karşılık fiziki yapıdan kaynaklı sıkıntıların bir türlü bitmek bilmemesine isyan eden esnaflar ise çareyi çektikleri videoyu haber merkezimize göndererek seslerini duyurmakta buldu.

Terminalin içerisindeki bir çok noktada oluşan su birikintilerinin hem çalışanlar olarak kendilerini hem de seyahat etmek için gelen yolcuları olumsuz etkilediğini belirten esnaflar, ellerine aldıkları oltayı su birikintisine sallayarak, yaşadıkları sıkıntıyı ti’ye aldı.

Esnaflardan biri, “Şimdi balığımızı bekliyoruz. 20 Milyon’luk garajda balık tutuyoruz. Gelmesi için sabah kahvaltımızı bile yapmadık. İlerleyen göle doğru gidelim. Çok derin, çok büyük yer burası. Balığımız gelecek inşallah. Hamsi arıyoruz. Pazar sabahında balık tutuyoruz garajda. Melen’e gitmeye gerek yok.” diyerek, yetkililere göndermede bulundu.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (44)
Kaynaşlılı 5 yıl önce
Aslında terminali kapatacaksın bolu ya da sakarya terminali kullanılacak düzce daha il olamadı
Gokhan 5 yıl önce
yazıklar olsun düzce belediyesi yazıklar olsun
Kanertesi 5 yıl önce
Otogar bitmeden tuvaletin önüne gişe kurulmuş
İSYAAAANNNN! 5 yıl önce
Yorumlara bakıyorum da hala yok keleş yaptı yok bayram yaptı yav arkadaş bu kadar sığ bu kadar basit yorum yapan seçmenin nasıl yönetilmesini bekliyorsun ki? Atı alan üsküdarı geçti siz hala neyin derdindesiniz!
Bıdı bıdı yapmasın kimse AKP Türkiye çapında Düzce'de rekor kırıyorsa herşey yolunda demektir.
Konu kapanmıştır, siz hala keleş - bayram - dursun ay kapışması yapmaya devam edin!
vatandaş 5 yıl önce
dursun ayda keleşin yolundan gidiyor anlaşılan o koltukta bi sıkıntı var galiba ama bu iş böle gitmez akp iktidarı düzceye el atmalı
Düzceli 5 yıl önce
Tam Düzceye ve Düzceliye yakışır bir terminal.Böyle kalsın böyle kullanılsın...Küçük sanayi sitesi de aynı şekilde, harika yapılar bunlar.Durmak yok yola devam...
vadandaş 5 yıl önce
düzcenın en büyük yatırımı vay be ama önemlı degıl tuvaletler bedava oldu o yeter bıze en azından prosat olmayız
DARICIKÖYLÜ 5 yıl önce
TERMİNALİN TAM ALTINDA YER ALTI KAYNAK SUYU FIŞKIRIYOR.100 YILLIK SU İHTİYACIMIZI KARŞILAYACAK KADAR VAR VE SİZCE ŞUAN O SU NEREYE AKIYOR BİLEN VARMI ? VAR = TABİKİ ATIK SU KANALINDAN KANALİZASYONA VE TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY İNSANIN GERÇEK İHTİYACI OLAN SUYUN ARSA DAN TARLADAN DEĞERSİZ OLUŞU. İNANMAYAN VARSA TERMİNALİN ALT KATINA BAKABİLİR TAM 5 POMBA MAKİNESİ ÇIKAN SUYU GİDERE YÖNLENDİYOR. ARSANIN DÖNÜMÜ 10 PARAYKEN 100 PARA OLSUN DİYE SADECE YAPILDI: YER ALTI KAYNAK SUYU BİTTİĞİNİ GÖRÜNCE GÖRÜZCEZZZ
Düzce 5 yıl önce
Tabii tabii darıçı köylü bence sende haklusun
otobüs güzergahları 5 yıl önce
Düzcede binalar yapılırken hep su boşaltılıyor.Bina sağlam yapılırsa sorun olmaz.Orada olması güzelde Belediyenin otobüs güzergahları sıkıntılı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
açık