banner851

banner614

FİDAN BOLU’DAYDI

banner619

Bolu’da tarımsal çeşitliliği artırmak adına birçok yeni ürün üretiminin de gerçekleştirildiği meyve ormanını son olarak Düzce Valisi Ali Fidan ziyaret etti. Vali Ali Fidan, Bebek Meyve Ormanını çok beğendiğini belirterek, hayata geçmesinde emeği geçenleri tebrik etti.

banner846
Yerel Haber 25.08.2015, 13:15
2144
FİDAN BOLU’DAYDI
banner844
Düzce Valisi Ali Fidan, Bolu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çayırköyü’ndeki Bebek Meyve Ormanı’nı ziyaret etti. Vali Ali Fidan ile birlikte Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Önder Tonyalı’yı meyve ormanında gezdiren Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, özellikle Bolu’da ilk defa denedikleri karpuz ve kavun meyvelerini gösterdi.

Başkan Yılmaz, Bolu’da çiftçilerin patates, buğday gibi ürünlerin yanı sıra daha karlı olabilecek karpuz ve kavun gibi ürünleri yetiştirmeleri için Belediye olarak ön ayak olmaya çalıştıklarını belirterek; “Bolu insanı kendi gözleri ile görmediği şeye inanmaz. O yüzden biz burada birçok yeni ürünü Bolu’da üretilip daha çok para kazanabileceklerini onlara göstermeye çalışıyoruz. Şu anda karpuzumuz oldu ve bu zamanda belki Türkiye’de çok nadir bulabileceğiniz tazelikte ve kalitede bir karpuz Bolu’da tuttu. Daha başka birçok ürünü de burada deneyeceğiz. Bizim tek amacımız çiftçimiz daha çok para kazanabilsin. Sadece patatesten, buğdaydan medet ummasın” dedi.

Düzce Valisi Ali Fidan’da Bebek Meyve Ormanını çok beğendiğini belirterek, hayata geçmesinde emeği geçen başta Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz olmak üzere herkese teşekkür etti.

BOLU DOĞA KOLEJİ’Nİ GEZDİ

Vali Ali Fidan, ardından Öncü Medya Grup Başkanı ve Düzce Doğa Koleji yönetim kurulu başkanı Önder Tonyalı’nın Düzce’den sonra Bolu’da yapımı devam eden Doğa Koleji Kampüsüne geçti.
Gölköy’de yapımı hızla devam eden eğitim kampüsünü Bolu Belediye Başkanı ile birlikte inceleyen Fidan, birlikte öğle yemeği yedikten sonra Bolu’dan ayrıldı. 
Yorumlar (1)
düzce 6 yıl önce
yerel yönetici ve kurum amirleri ile gitseydiniz daha iyi olurdu. Belki biraz ders alırlardı. Torpil ve adam kayırmacılık olmadan bir şeyler daha iyi yapılır bilincini taşırlardı.
28°
açık