banner851

banner955

FİKİR VE SANAT ATÖLYELERİ AÇILIYOR

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile beraberindeki heyet Kocaeli ve Sakarya’da faaliyet gösteren fikir ve sanat atölyelerini inceledi.

Yerel Haber 28.02.2018, 18:19 28.02.2018, 18:57
1065
banner1032

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce’de kurulması planlanan fikir ve sanat atölyesi için Kocaeli ve Sakarya’daki örneklerini inceledi. Dağlı ve Ay’a incelemelerinde, MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı İsa Şengüloğlu, İl Genel Meclisi, Genel Sekreterk Yardımcısı Selim Metin de eşlik etti.

Heyet ilk olarak Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile bir araya geldi. Vali Dağlı, Başkan Ay ve beraberindeki heyet Kocaeli’de kurulan sanat atölyesinin niteliği hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretlerine ilişkin bir açıklamada bulunan Başkan Ay, “Sayın Valimizin öncülünde Düzce’de kurmayı düşündüğümüz Fikir ve Sanat Atölyesi için inceleme yapmak üzere Kocaeli’ye geldik. Sayın Başkanımıza bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Düzcemize böyle bir hizmeti sağlayarak kültürel ve sosyal alandaki gelişimimizin ivme kazanacağına inanıyorum. Vatandaşlarımızın da bu projeden çok büyük faydalar sağlayacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler, umarım çalışmalarımızdan hayırlı, güzel sonuçlar ortaya çıkar” ifadelerinde bulundu.Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (13)
Güzel olur 5 yıl önce
O RESİMDEKİ ŞAFAK DUMAN İSE SAĞLIĞI DA YERİNDEYSE BU İŞİ ONA BIRAKIN HALLEDER.
Mehmet Akif 5 yıl önce
Kendi ilinizde yapılırken destek umurunuzda olmaz başka illerde yapılınca değerli olur. Sizin ilinizde yapanlara sahip çıkmazsınız. Başka illerdeki kıymetli olur. Ah milletim, vah ülkem!!!
Bilen 5 yıl önce
Fikir ve sanat atolyesini inceleyen bürokrat zatın biri metip projesinide uygulamıştı umarım onun gibi yüzüne bulaştırmaz bu etkinliğin içinde olmaz. Sayın valım ve başkanımın niyetleri çok halisane yalınız. Ah o bürokratlar ah..
Aslan 5 yıl önce
3-bu tip konularda sinerji yaratmaktır önemli olan.sinerji yaratamazsan,hangi fikirle çıkarsan çık başarılı olamazsın.4-iyimser olalım.5-düzcede yapılmasaydı ne derdik..!orada var burada var ama düzcede yok.fakat düzcede yapılınca da Yok şöyle Yok böyle....bu kahve edebiyatını bırakın.projelere sahip çıkın!!!
Aslan 5 yıl önce
Yorumlara bakıyorumda...okuduğumuzda anlamıyoruz. 1-fikir ve sanat atölyesini kimse Yok demedi zAten!örnekleri incelemeye gitti diyor haberde2-kimse düzcede ilk defa veya 2.defada demedi...
Ünili 2 5 yıl önce
Tuketime harcanan para birazda bilgi üretimene harcanmalı bu sebeple sakarya belediyesine hayranim her hergün en az bir tane etkinlik var insanlarımıza biraz hareket lazım
Ünili 5 yıl önce
Katılıyorum açilmasi gerekiyor. Düzce etkinlik açısından aşırı geride bir şehir ögrenciye dair kafelerden baska bir sey yok adam akıllı akm ler ve birçok etkinlikler olması gereken yerde kafeler açılıp duruyor.
OF'li 5 yıl önce
https://www.facebook.com/fikir.atoly/
Buyurun izleyin..Kaç yıl geriden takip ediyoruz...iyi bir örnek!!
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
FİKİR = TASAVVUF; SANAT = EBRU
DİĞER DÜŞÜNCELER VE SANATLAR?
HEPSİ BU...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
parçalı bulutlu