banner851

banner955

FINDIKLIKTA DEHŞET VEREN GÖRÜNTÜ!

Cumayeri’ne bağlı Üvezbeli Köyündeki fındık bahçesinde rastlanan yaklaşık 2,5 metre uzunluğundaki yılan korkuttu. Vatandaşların dev yılana çekinmeden yaklaşarak fotoğraf çektirmesi ise şaşkınlıkla karşılandı.

Yerel Haber 15.05.2017, 15:16 16.05.2017, 13:31
53315

Düzce’de son günlerde havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan yılanlar vatandaşları endişelendiriyor. Düzce’nin farklı noktalarında yaşanan yılan vakaları dikkat çekiyor. 13 Mayıs Cumartesi günü Çilimli’de bir vatandaşın yılan tarafından ısırıldığı haberinin ardından korku dolu bir manzara Cumayeri’nde yaşandı.

Cumayeri’ne bağlı Üvezbeli Köyündeki fındık bahçesinde rastlanan yaklaşık 2,5 metre uzunluğundaki yılan vatandaşların ilgisini çekti. Köy sakinleri fındık ağacında duran yılana çekinmeden yaklaşarak cep telefonlarıyla yılanın fotoğraflarını çekti.

Boyu ve kalınlığı ile göreni ürküten yılanın vatandaşları fark ederek gözden kaybolduğu öğrenildi.banner844
Yorumlar (25)
Cabir bas 6 yıl önce
Sayin Necdet keles o yilani ôldûrmediginiz icin size tesekkûrler ederim
doğacı 6 yıl önce
bu yılanlara insan neden düşman oysa doğanın en yararlı hayvanlarından biri hele ki fındığın düşmanı olan fareler için yılandan kimse ölmemiş araba kazalarından daha çok insan ölüyor ama arabalar hiç parçalamıyoruz
Boxsor 6 yıl önce
Buyukmus ama bizim ordakiler kadar deyil...bilmeyen aklini oynatir..
mustafa türk 6 yıl önce
havaların birden ısınmasıyla cıkması normal bence
Necdet keleş 6 yıl önce
Arkadaşlar yılanı ben gördüm resimleri çekende benim bu civarlarda bu tür yılanları gören ilk kişi de ben değilim bugüne kadar birçok yılan gördüm kimseye bir zarar verdiğini duymadım o yüzden öldürmedim evlre uzak bölgeye götürüp saldım
inanmayan 6 yıl önce
çilimli tepeköy yukarı köy arasında insanların gördüğü bir kuzuyu yiyecek yılan veya yalan var ben görmedim ama duydum
iyi 6 yıl önce
Bizimde o koyde findiklik var cok buyuk yilan korktum
şanslı bölgedeyiz 6 yıl önce
ben büyüklerimden de hiç yılan sokmasından ölen birini duymadım.ama ürkütücü bi hayvan.akrebimiz yok.aslan,kaplan yok.timsah yok.bi yaban domuzuyla ayımız var.olsun okadar.kırlarda rahat geziyoruz.kıymetini bilelim bölgemizin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız