banner851

banner614

GAZİANTEP GÜNLERİ

banner619

Cedidiye Meydanında 3 gün boyunca sürecek Gaziantep Yöresel Ürünler ve Yemek Şenliği'nde Antep Mutfağı Düzcelilerle buluştu.

banner846
Yerel Haber 07.08.2015, 16:20
4127
GAZİANTEP GÜNLERİ
banner844
Farklı kültürlerin yıllardır bir arada, uyum içerisinde yaşadığı Düzce'de bu kez de Antep Mutfağı ve Gaziantep'e özgü yöresel ürünler Düzcelilerle buluşuyor. 

Gaziantep kültürünü Düzcelilere tanıtmak amacıyla Düzce Gaziantepliler Derneği ve Gaziantepliler Federasyonu tarafından düzenlenen Gaziantep Yöresel Ürünler ve Yemek Şenliği'ne vatandaş ilgi gösterdi.Cedidiye Meydanında düzenlenen Gaziantep Yöresel Ürünler ve Yemek Şenliği'nde 21 ayrı stantta Gaziantep'e özgü yöresel ürünler ve yemekler tanıtılıyor. Şenliğin açılış kurdelesini ise Düzce Valisi Ali Fidan, Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin kesti.

Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Özaykut, Düzce Gaziantep Derneği Başkanı Hüsniye Yıldırım ve Federasyon Genel Sekreteri Halil Dağdeviren federasyonun ve düzenledikleri etkinliğin amacı ve anlamına dair düşüncelerini ifade ettiler. Etkinlik, Cedidiye Meydanında 3 gün boyunca sürecek.
Yorumlar (5)
vatandaş 6 yıl önce
Basit, özensiz,sakil, hiç kafa yorulmayan panayır kafasıyla yapılmış berbat bir şey. Anadolu da ki küçük bir kasaba dahi bundan kat kat iyisini yapar.
vikipedi 6 yıl önce
ali güneye ver parayı her yer senindir.sağlık önemli değil.
drogba 6 yıl önce
çok ama çok kötü bir organizasyon,ayrıca hem belediye önünde hem de anıtpark da bu tür gecekondu tarzı organizasyonlar tam bir üçüncü sınıf kasaba işi,sadece yazık diyorum.
Sinekler ne olacak 6 yıl önce
gittim gördüm herşey güzel..hijyen sıfır.. insan sağlığı hiçe sayılmış.. peynirlerin üzerinde kara sinekler yürüyor. bunun gibi birkaç mide bulandırıcı şey. denetleme sıfır. tam Türk işi...
DÜZCELİ 6 yıl önce
BÖYLE BİR YÖRESEL ÜRÜNLERİ DÜZCEMİZİN YERLİ ESNAFI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTESE BELEDİYEMİZ YA PARA İSTER,İZİN VERMEYEBİLİR VEYA ZABITA CEZA YAZAR...DÜZCEMİZİN ESNAFINA YAPILAN BÜYÜK BİR BOYKOTTUR.
27°
açık