banner851

banner614

GENÇ ANTRENÖR VEFAT ETTİ

banner619

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde basketbol antrenörü ve Kalıcı Konutlar Spor Salonu Amiri olan Fevzi Ak, bir yıldır mücadele ettiği beyin tümörü rahatsızlığına yenilerek hayata veda etti. Ak’ın vefatı Düzce kamuoyunda üzüntü ile karşılandı.

banner846
Yerel Haber 02.05.2017, 09:51 04.05.2017, 09:18
14093
GENÇ ANTRENÖR VEFAT ETTİ
banner844

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün acı günü… Müdürlük bünyesinde basketbol antrenörü ve Kalıcı Konutlar Spor Salonu Amiri görev yapan genç basketbol antrenörü Fevzi Ak yaşamını yitirdi.

Bir yıldır beyin tümörü rahatsızlığıyla mücadele eden ve iki aydır yoğun bakımda tedavi gören Ak, dün öğle saatlerinde hayatını kaybetti. Evli olduğu ve henüz çocuğunun bulunmadığı öğrenilen 34 yaşındaki Ak’ın cenazesi bugün öğle namazına müteakip merkeze bağlı Gümüşpınar Köyünde kılınacak cenaze namazının ardından defnedildi.

Yorumlar (27)
Murat Ç. 4 yıl önce
Masum iyi kalpli adam mekanın cennet olsun.Abim oldun be parçamız oldun.Arkandan o kadar cok dua eden o kadar cok gözyaşı döken arkadaşların olduki eminim bunu sende görmüşsündür.Daha çok şey yapacaktık be abi kamplara gidecektik.
hakan 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin cok iyi biriydi o benim basketbol hocamdı
Hüseyin Lafcı 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Cankut İLERİ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin çok iyi bir eğitimciydi kendisi benimde hocamdı mekanı cennet olsun.
ÇOK ZOR 4 yıl önce
Allahım güzel eşine yardım etsin, her an onun yanındaydı, ne zor bir sınav.
Mehmet 4 yıl önce
Allahrahmet eylesin
batur 4 yıl önce
Allah rahmet eylesın cok genç yasta acı kayıp...üzgünüm..
Elif 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin hastayken çektiği sıkıntıları günahlarına kefaret cennetteki derecesinin yükselmesine vesile eylesin Geride kalanlara sabırlar versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın