banner851

banner614

GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

banner619

TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni, Ankara Ticaret Odası TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu’nu ziyaret ettiler.

banner846
Yerel Haber 16.05.2012, 15:30
210
GENÇ GİRİŞİMCİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI
banner844

Mecliste başlayan ziyaret programında Ak Parti ve CHP grup toplantılarına katılan Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Düzce Milletvekilleri ile öğle yemeğinde buluştular. Ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile ayaküstü sohbet etme şansı bulan üyeler, bakan ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Meclisteki programın son bulması ile Ankara Ticaret Odası’na geçen Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, TOBB Ankara Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Üner Karabıyık ve üyeleri ile bir araya geldi. Ankara Ticaret Odası’nda yapılan toplantıda ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren GGK Başkanı Üner Karabıyık “Birlikte çok rahat ortak çalışmalar ve projeler yapabiliriz. Tekno girişimci arkadaşlarımız ile Düzce’de bir program yapmak istiyoruz. Türkiye’nin değer üreten girişimcilere ihtiyacı var. Bu anlamda girişimci arkadaşlarımızın başarılarını paylaşmaktan, girişimciliği genç arkadaşlarımıza aşılamaktan mutluluk duyarız.” dedi. Ankara Ticaret Odası’ndaki ziyaret TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Cemal Aksan’nın plaket vermesi ile son buldu.

Haber; H. İŞCAN

Yorumlar (0)