banner851

banner614

GENÇ MÜSİAD'DAN ZİYARET

Genç Müsiad Başkanı Serkan Verep ve Yönetim kurulu üyeleri televizyonumuza ziyaret etti. Ziyaretin amacını gelecekteki projeler konusunda fikir alışverişi olduğunu söyleyen Verep “ Öncü TV'ye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

banner619
Yerel Haber 19.09.2013, 18:38
239
GENÇ MÜSİAD'DAN ZİYARET

Genç MÜSİAD Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gelecekte yapılan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunmak için televizyonumuza bir ziyaret gerçekleştirdi. Öncü Medya kurucusu Önder Tonyalı ile fikir alışverişinde bulunan Genç işadamları MÜSİAD'ın faaliyetlerini anlattı.

Genç Müsiad Başkanı Serkan Verep ve Yönetim kurulu üyeleri Kurucumuz Önder Tonyalı'ya bir süre sohbet ederken, Genç Müsiad Başkanı Serkan Verep ziyaretle ilgili şunları söyledi:

“Genç Müsiad 2012 yılında Müsiad kurulduktan 1 yıl sonra kuruldu. Gelecekte yapacağımız projeler hakkında Önder Bey büyüğümüzden fikir aldık, konuştuk. Şimdiye kadar bize olan yardımlarından dolayı teşekkür ettik. Şu anda uygulamalı girişimcilik eğitimler, ticarete yönelik eğitimlerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz devam ediyor.”


Genç Müsiad Başkanı Serkan Verep ziyaret sonunda Öncü Medya kurucusu Önder Tonyalı'ya tablo hediye etti.

Haber: M.Yılmaz

Yorumlar (0)