banner851

banner614

GENÇLERE SESLENDİ

banner619

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği binasının açılışını yapmak üzere Düzce’ye gelen TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, açılışta yaptığı konuşmada gençlere seslendi.

banner846
Yerel Haber 12.06.2018, 22:47 13.06.2018, 18:08
2781
banner844

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, TÜGVA Düzce İl Temsilciliği’nin Atatürk Bulvarı üzerindeki binasının açılışı için Düzce’ye geldi.

Açılış törenine, Erdoğan’ın yanı sıra, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Önümüzdeki seçimleri tercihleri çok iyi görmeniz lazım”

Açılışta özellikle gençlere yönelik bir konuşma yapan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Gençler, önümüzdeki seçimleri tercihleri çok iyi görmeniz lazım. Bugün 15 Temmuz gecesi kimler meydandaydı, kimler sokaktaydı, bu cesur milletin önünde durmak cesaretine, özgüvenine kimler sahipti, kimler değildi. Bunları çok iyi görmeniz lazım. O gece milletin yanında olamayanlar bugün ne yüzle gelip milletin dik duruşlu liderlerini karalama kampanyaları yürütmeye çalışıyorlar. O gece evlerde saklanıp televizyon izleyip milletinin yanına gelmeye tenezzül edemeyenler şimdi kalkıp kahramanlık türküsü söylemeye çalışıyorlar. Buna kim inanır? Bu millet kimlerin kahraman olduğunu, kimlerin yönetmeye muktedir olduğunu bu ülkeyi kimlerin daha ileri taşıyıp taşımayacağını çok iyi görüyorlar. Gençlerimizin bunu görmesi çok önemli.

AK Parti sürekli kendini yeniliyor ve gençleşiyor”

Çünkü gençler bakın okul zamanların da biraz muhalif olmak biraz ahkam kesmek çok havalı olur ama çoluk çocuğa karışınca evinizi kurma gereği olunca, meslek sahibi olma zamanı gelince, kariyerinizi planlamaya başladığınız zaman işte o zaman kim yönetime muktedirse, kim bu ilkeyi yönetirse bunları çok iyi görmeniz lazım. Allah'ın izni ile şu anda Cumhurbaşkanımız ve 16 yıldır onun yanında beraber yürüdüğü ekibi devamlı tazelenerek, devamlı gençleşerek bu ülkeye daha çok hizmet etmek için mücadele ediyorlar. Milletvekili adaylarının yüzde 10'u 25 yaşın altında, yaklaşık 4'te 1'i hanımlardan oluşuyor. Demek ki Türkiye'de devamlı kendisini yenileyen, devamlı kan tazelemesi yapan yine Cumhurbaşkanımızın partisi AK Parti ve onun ekibidir. Onun için değerli kardeşlerim görünen köy kılavuz istemez. Bu 16 yıl kimin hizmet ettiğini, kimin doğru söylediğini, kimin yalan söylediğini herhalde çok güzel gördünüz. Ama ben özellikle gençlerimizin yaşayacağı gelecek için Türkiye'nin damgasını vuracağı 21. yüzyıl için önümüzdeki 12 günün çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sonrası için de ufuklar çok aydınlık.

Biz Türkiye'yi çok daha ileri taşımanın yollarına bakacağız”

Şu anda ekonomimiz üzerinde oynanan oyunlar, seçimler sonrasında oynanamayacak. Dar bir sürede acaba ne kadar kaybı göze alarak Türkiye'ye zarar veririz diyenler, seçimden sonra artık 5 yıl bu işe tahammül edemeyecekler ve gelip Türkiye'den para kazanmanın yollarına bakacaklar. Onun için 24 Haziran'dan sonra Türkiye 21. yüzyılın lider ülkesinin olmasının adımlarını atacaktır. Bugün İlhan Aliyev Türkiye'nin lider bir ülke olduğunu söyledi ama yetmez biz Türkiye'yi çok daha ileri taşımanın yollarına bakacağız."

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.

İftara katıldı

Erdoğan ve beraberindekiler, açılış töreninin ardından kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu üzerindeki bir yemek salonunda düzenlenen iftar törenine katıldı. Erdoğan iftarın ardından TÜGVA üyesi gençler ile bir söyleşi yaparak onların sorularını yanıtladı.

Yorumlar (11)
Vatandaş 3 yıl önce
Üzülüyorum bu ülke kimlerin eline kaldı.
Düzceli-81 3 yıl önce
temiz ve imanli nesil demis biri. Cok güldüm...
lazoli 3 yıl önce
ayakkabı kutularında iman fışkırıyordu.... herkes yarab bize de nasip et diye ağlıyordu.
salih 3 yıl önce
Memleket ne hale geldi,yazık çok yazık.
muhtar 3 yıl önce
bu vakıf seçimden sonra KAPATILIR. SİYASET YAPACAK OLAN SAHAYA İNSİN.
Düzceli 3 yıl önce
Gençlik vakfı siyasettemi yapıyor ?
Akıllı adam yorumu 3 yıl önce
Bu yorumu yapan arkadaşımı tebrik ediyorum, kısa öz ve net :)
hatta içinde kırmış!
Kemal 3 yıl önce
Şehzade gelmiş
Dindar nesil 3 yıl önce
temiz ve imanlı bir neslin yetişmesi çalışan tügvayı ,Rabbim her daim başarılı eylesin.
ww 3 yıl önce
troll olduğunu düşünüyorum.
El cewap 3 yıl önce
Bu fotoğrafı bi kenara kaydedelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
parçalı az bulutlu