banner851

banner955

GENÇLİK KOLLARI, 2019’A HAZIR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediyesi Erguvan Tesislerinde AK Parti Düzce Gençlik kollarıyla biraya geldi. Toplantıda gençlerle görüş alışverişinde bulunuldu.

Yerel Haber 17.03.2018, 12:01 18.03.2018, 13:47
1161

AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları Mahalle Başkanları toplantısı İl Başkanı Hikmet Keskin’in katılımıyla gerçekleştirildi. Erguvan tesislerindeki toplantıya İl Başkanı Hikmet Keskin’in yanı sıra İl Genel Sekreteri Abdullah Atabaş, Gençlik Kolları Başkanları ve merkezde bulunan mahallelerin başkanları katıldı.

Planlı çalışacağız’
Açılış konuşmasını yapan Düzce Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, mahalle başkanları ile yeni bir yapılanmanın içine girdiklerini ve bundan sonra daha sık ve planlı bir şekilde çalışma yürüteceklerini kaydetti. AK Parti Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Aşıkoğlu slayt eşliğinde mahalle başkanlarının görevlerini anlattı.

‘İlk gençlerimiz sokağa çıktı’
Toplantıya katılan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, şu ifadeleere yer verdi:  

“ 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesinde hep gençlerimizden yakınırdık. Saç şekillerinden, sakallarından ve giyimlerinden şikayetçi olurduk. Ancak 15 Temmuzda sokaklara ilk çıkan ve vatanına, bayrağına ve milletine bağlılığını gösteren, ön saflarda yerini alan gençlerimizdi. Gördük ki gençlerimizin mayası sağlammış. Bizi de bu düşüncelerimizden dolayı mahcup ettiler. Anladık ki gerçekten geleceğimiz sizlerin elinde ve size emanet. O yüzden 2019 seçimleri bizler için, Türkiye için ve tüm dünya mazlumları için çok önemli. Sizlerin gayreti ve çalışma azmi ile yine bu seçimlerde başarılı olacağız inşallah”
‘Sorumluluklarınızı hiçbir zaman unutmayın’

Keskin ayrıca:
 “ Bu sorumluluğunuzu hiçbir zaman unutmayın. Liderimiz, Cumhurbaşkanımızı ve dolayısıyla partimizi ve bizleri devirmek için tüm hainler işbirliği içinde. Bu işbirliğini görüyoruz. En son 15 Temmuz ile ülkemizde iç savaş çıkarmak ve en nihayetinde de parçalamak istediler. Ama en güzel cevabı milletimiz verdi. Sizler bu sorumluluk bilinci içinde mahallelerinizde, köylerinizde çalışmalarınızı yapacaksınız. Sorunlarınızı, milletin sorunlarını, taleplerini bize aktaracaksınız. Sizden aldığımız güç ile bu kutlu dava yolunda ilerleyeceğiz. Rabbim çalışmalarınızı hayırlı kılsın” şeklinde konuştu.
 
Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (12)
Vatandas 5 yıl önce
Lutfen ya lutfen ...genclik kollari kadin kollari yok su yok bu lutfen bi icraat yapiyosaniz onu cekin yemek.masalarunda koltuk masalarinda resim atmayin biktik...
Düzceli 5 yıl önce
Ne kadar boş konuşmuşsunuz be gençler klavyeden isimsiz yorumlar yapmak yerine elini taşın altına koymuş teşkilat kurmuş çalışma yapmış birlik beraberlik sağlamış daha ne olsun muhalefet partilerinde il Başkanı bile Yok nerdeyse bu gençlğe önem değer
Eski ak 5 yıl önce
Bundansonra oy yok mevki makam hep yandaş vatandaş dan bol vergi nereye kadar bakalim.
nsm 5 yıl önce
nasil hazir? ne anlatacaklar genclere? ülkeyi beka sorunu olan hale getirdik, milliyetciligi ayaklar altina alip milliyetci kopyacisi partiyle ittifak yaptik, milli iradeden dem vurup belediye baskanlarimiza in asagi dedik, 2 yildir olaganüstü halle ülke yönetiyoruz mu diyecekler?
Akp'li 5 yıl önce
Yıldık bıktık kadro alımında kimlee var torpilli alım haketmeye kadro vermeler oy yok size ak artık kara olmuş
zenghin 5 yıl önce
bu genclık aksam musababa koyune saldırı yaptı ...polise mukavemet ne ararsan var
Değer kaybı 5 yıl önce
Türk Lirası değer kaybında dünya lideri olmuş, İşsizlik tavan yapmış, tarım bitmis, üretim olmadan, sürekli vergi artışıyla dış borçla nereye kadar? Kutsallık bunun neresinde?
Makam aracı 5 yıl önce
Keleşin 970 bin liralık aracı, yapılıp yıkılan polyester havuz, su görselli anıtınız da kutsal davanız içinmiydi? Paraları hep bizden çıktı? Gördük sizin kutsal davanızı...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30
kapalı