banner851

banner614

GENÇLİK MECLİSİ 3. KEZ BAŞKANINI SEÇECEK

banner619

Düzce Belediyesi bünyesindeki Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin 3. Genel Kurulu 29 Nisan 2012 Pazar günü saat 14.00’te Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek. Gençlik Meclisi Başkanlığı’na aday olanların, 13 Nisan 2012 Cuma günü saat 17.00’ye kadar Gençlik Meclisi Genel Sekreteri Muharrem Özyün’e bildirmeleri gerekiyor. Yeni üye girişleri ise, Gençlik Meclisinin yeni yönetime teslim edilmesinden sonra yapılacak.

banner846
Yerel Haber 22.03.2012, 14:48
199
GENÇLİK MECLİSİ 3. KEZ BAŞKANINI SEÇECEK
banner844

Gençlik Meclisi Başkanı Seda Satılmış, 3. Dönem için aday olmayacağını açıklarken, “ Yeni seçilecek yönetimin işi çok zor olacak. Çünkü Düzce Gençlik Meclisi 1. Senesinde Türkiye’nin En İyisi seçilerek büyük bir başarı elde etti. Bu başarıyı sürdürebilmek çok önemli. Burada Düzce Bürokrasisinin desteği de gerekli.” Dedi.

2 senedir Gençlik Meclisi Başkanlığını sürdüren Seda Satılmış, “ 2 sene önce bana böyle bir fırsat verildi ve bende şimdi başka arkadaşlarımın bu fırsattan yararlanması gerektiğini düşünüyorum. 2 sene boyunca birbirinden farklı ve anlamı çalışmalara imza attık. Mayıs ayında yapılacak olan Ulusal Gençlik Parlamentosu 8. Genel Kurulu’na kadar parlamento içerisindeki yürütme kurulu üyeliğim ve bölge sorumluluğum devam edecek.Bu zaman zarfında Gençlik Meclisi yeni yönetimine elimden geldiğince destek olacağım. Burası genç arkadaşların mutlak olmaları gerektikleri bir platform. Düzce’de artık bazı şeylerin değişmesi gerek. Genç kanlara ihtiyacımız var.” Diyerek,  

Yorumlar (0)