banner851

banner614

GENÇLİK MERKEZİNDEN İFTAR

banner619

Düzce Gençlik Merkezi üyeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasının bahçesinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

banner846
Yerel Haber 23.07.2014, 15:48
337
GENÇLİK MERKEZİNDEN İFTAR
banner844

Düzce Gençlik Merkezi, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar yemeğini bu sene il binasının bahçesinde düzenledi. Düzenlenen iftar yemeğine Düzce Vali Yardımcısı Hasan Ruhi Yaylacı ve Miktat Alan, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Gençlik Merkezi Müdür Vekili Fatih Keten, gençlik çalışanları ve gönüllüleri katıldı.


Gençlik Merkezi iftar programına Yasin Gülbahar’ın Kuran- Kerim Tilaveti ile başlandı. Ömer Meydan, gençlere yönelik ‘ Gençlik, Anne Baba Hakkı’ konulu sohbeti gerçekleştirdikten sonra Nur Güzel Böcekçioğlu, ‘Çocuk dedim ya Filistin’ isimli şiiriyle katılanları ağlattı.


Düzce Gençlik Merkezi iftar programında Ömer Karaoğlu’nun Nat’ı ilahisine Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci de eşlik etti. İftar programının sonunda ise Düzce Gençlik Merkezi tiyatro grubu Karagöz ile Hacivat orta oyununu oynadı. Ney ve Gitar grubu ise ilahi, ezgi ve şiirleriyle geceye büyük renk kattı.

 

 

 

 

 

Yorumlar (0)