banner851

banner955

GENEL KURULUN ARDINDAN İLK TOPLANTI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ilk toplantısını yaptı. Başkan Vefa Pehlivan başkanlığında yapılan toplantıda yeni yönetimin görev dağılımı yapıldı.

Yerel Haber 04.02.2019, 18:30 05.02.2019, 17:23
2583
banner1032

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) geçtiğimiz 26 Ocak tarihinde yaptığı 6. Olağan Genel Kurulu’nda yeni yönetim kurulunu belirledi.


MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı Vefa Pehlivan’ın güven tazelediği kurul sonrasında ise yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda yeni yönetimin görev dağılımı yapıldı.

Yapılan görev dağılımı çerçevesinde, Başkan Vefa Pehlivan, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Selahattin Aydın, Sektör Kurullarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Sadık Dik, Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Bayram, Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Murat Taştepe, Dış İlişkilerden Sorumlu Faruk Esen, Üye ilişkilerinden Sorumlu Özgür Sağlam, Eğitim ve Kültürden Sorumlu Nurullah Veli, Sektör Kurullarından Sorumlu Aziz Öz, Arge Proje ve Desteklerden Sorumlu, Alp Gökhan Yanmaz, Gençlik Kurulundan Sorumlu, Hakan Bekar olarak belirlendi.

Haber: Ö.YILMAZ

 

Yorumlar (6)
ESNAF 4 yıl önce
TİCARET ODASINI VE MÜSİAD İYİ TAKİP EDEN BİRİSİ OLARAK ŞUNU BELİRTEYİM KENDİSİ İLE TANIŞMIŞLIĞIM VE BİR BAĞLANTIM YOK ANCAK SERKAN VEREP DEN SONRA GENÇ MÜSİAD VE MÜSİAD BİTMİŞTİR.KENDİSİ VE EKİBİ MÜSİADA VE DÜZCEYE ÇOK ŞEY KATTI VE NAZIM TOPKARA KURUCU BAŞKAN.İKİ KURUCU BAŞKAN SERKAN VE NAZIM BEY NEDEN EL ATMIYORLAR TEKRAR.
eray 4 yıl önce
müstakil işadamları....müslüman iş adamları...ticaet ve sanayi odası gibi bi kurummudur bu..ne iş yapar..düzceye hizmeti nedir.Neler yapmıştır.Mİsyonu ve M-Vizyonu nedir.Düsiad gibi bir cemaatin arka bahçesimidir..Aydınlatın bizi..
Düzceli 4 yıl önce
İş adamlarımı,kıyafetlerine bakarsan kahvede okeye adam arıyor gibiler.
CENGAVER 4 yıl önce
MAŞALLAH NE YAPIYORLARSA
MALİMÜŞAVİR SADIK 4 yıl önce
Nerden nereye sen Milletvekili olacak adamdın bir tane kurnaz avukat seni ne duruma düşürdü.
Vatandaş 4 yıl önce
MaşAllah hepsi başkan ve başkan yardımcısı. Düzce için neyapıyorlar? Çıkıp anlatsınlar
14
açık