banner851

banner614

GENEL MERKEZDEN BELEDİYELERE DENETİM

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, Düzce’de bulunan il, ilçe ve belde belediye başkanları ile bir araya gelerek belediyelerin 2017 yılına kadar olan performanslarını inceledi. Geldi bu çalışmaların 2019 seçimlerine daha güçlü ve dinamik girmek için olduğunu kaydetti.

banner619
Yerel Haber 18.12.2017, 11:32 18.12.2017, 16:47
994

AK Parti’nin 2019 yerel seçimlerine hazırlanmak için kongrelerini sürdürdüğü bugünlerde belediyeleri de boş bırakmamak adına denetimi elden bırakmıyor. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, hafta sonunu Düzce’de geçirerek il, ilçe ve belde belediyelerinin performanslarını yerinde inceledi.AK Parti’ye bağlı 10 belediye başkanı ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Geldi’nin ilk durağı Akçakoca Belediyesi oldu. Akçakoca Belediye Meclis üyeleri ile toplantı yapan Geldi, ardından Başkan Cüneyt Yemenici ile birebir görüşme yaparak belediyenin performans değerlendirmesini yaptı.Ardından Düzce, Yığılca, Çilimli, Cumayeri, Gümüşova, Gölyaka ve Kaynaşlı ile belde belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle de görüşen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi, son olarak İl Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız ile istişarelerde bulunarak Düzce’den ayrıldı.“2019’a daha güçlü ve dinamik bir şekilde girmek için çalışıyoruz”
Geldi, ziyareti sonrasında yaptığı değerlendirme konuşmasında AK Parti’nin milleti hizmetle buluşturmaya devam ettiğini kaydederek, “Belediye başkanlarımız ve meclis üyelerimiz ile fikir alışverişinde bulunarak belediyelerimizin 2017 yılına kadar olan çalışmalarını ve performanslarını değerlendirdik. AK Parti olarak 2019’a daha güçlü ve dinamik bir şekilde girmek, vatandaşlarımıza yeni ve kaliteli hizmetler getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (7)
Hadi be 4 yıl önce
Amaç ellerine geçirdikleri gücü kaybetmemek. Halkmış, hizmetmiş geçin bunları 15 yıldır yapılan haksızlığa, yolsuzluğa, rantçılığa so vereceğiz. İYİ olacak, İYİ- İYİ-İYİ.
İyi ne la 4 yıl önce
İyi mi o ne la ilk kez duydum genel baskanî kim
ADAM 4 yıl önce
GEÇEN KOYUN GİBİ TEŞKİLATLAI DİZMİŞLERDİ SIRAYA.ŞİMDİ BAŞKANLARI..YAHU GENEL MERKEZ DİYOKİ SİZ KİMSİNİZ YA GEÇİN SIRAYA.BİTANENİZ BİZ KOYUNMUYUZ DEMİYONUZ.KALK AYAĞA GEÇ SIRAYA..ONUR ONUR KAYBETMEYE GELMEZ.
MUHTAR 4 yıl önce
yiyen yedi. alan gitti. Yakında seçim var siz de görüntü yapmayın. SİZE OY VERMEYECEĞİZ. SANDIK SİZİ TEMİZLEMEK İÇİN İYİ GELECEK.
Apo 4 yıl önce
Geç kaldınız. Yiyenler yedi, bulaşıklar yıkanıyor.
CAN 4 yıl önce
düzce belediyesi sayıştay raporları ne oldu?incele incele sonuç yok
AKİF 4 yıl önce
DÜZCE BELEDİYESİNİ İYİ DENETLEYİN.ÖZELLİKLE İHALESİZ SATIŞLARI