banner851

banner614

Gıda üretenlere Sertifika...

Düzce Lokantacılar Odası Çıraklık Eğitim merkezi işbirliği ile düzenlenen kursları başarı ile tamamlayanlara sertifikalarını verdi.

banner619
Yerel Haber 22.05.2008, 17:44
201
Gıda üretenlere Sertifika...

Düzce Lokantacılar Odası mesleki eğitim merkezi ve  Çıraklık Eğitim merkezi işbirliği ile düzenlenen kursları başarı  ile tamamlayanlara sertifikalarını verdi.

 

Kalfalık, Ustalık, Aşçılık, Barmenlik, Garsonluk, Komilik, Dönercilik, Pizza Hamburger gibi meslekleri yapmak isteyenlere yönelik olarak odanın Mesleki Eğitim merkezi’nin düzenlediği kursların sonunda yapılan sınavda başarılı olanların sertifikaları Düzce Lokantacılar Odası’nda düzenlenen bir tören ile verildi.

 

Ayrıca tatlıcı, börekçi ve dondurmacı olarak faaliyet gösteren 23 üreticiye verilen sorumlu yöneticilik  belgesinin  bu işyerlerinin gıda mühendisi tutma zorunluluğuna muafiyet kazandırdığı dile getirildi.

 

Sertifikaların hayırlı olmasını dileyen Düzce Lokantacılar Odası Başkanı Metin Çevik ve  Mesleki Eğitim Müdürü Hüseyin Taşkıran, sertifikalarını verdikleri öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Yorumlar (0)